Zdjęcia na Instagramie zazwyczaj nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością. Wykreowany tam wizerunek jest rozbieżny z prawdziwym wyglądem, gdzie nie ma możliwości zastosowania filtrów i programów graficznych. To może rodzić presję idealnego wyglądu, za którym stoi… retusz.

Pewna blogerka z Los Angeles spotkała się z co najmniej dwuznaczną reakcją ze strony innych użytkowników.

Chloe Morello zgromadziła na swoim koncie ponad milion obserwujących. Jej profil jest pełny zdjęć z jej wakacyjnych podróży. Oprócz tego jest również blogerką urodową, dlatego chętnie dzieli się ze swoimi fanami fotografiami swoich makijaży.

KLAUDIA HALEJCIO POKAZUJE CO POTRAFI ZROBIĆ Z TWARZĄ PROFESJONALNY MAKIJAŻ

Zazwyczaj jej zdjęcia nie wzbudzają kontrowersji, ale jedno ze zdjęć spotkało się jednak z krytyką ze strony internautów. Chodzi o fotografię, na której blogerka pozuje w fioletowym bikini. Użytkownicy Instagrama zaczęli zadawać jej dziwne pytania, o to czy dziewczyna jest w ciąży.

Chłopiec czy dziewczynka
Kiedy rodzisz?
Gratulacje!

To tylko niektóre z komentarzy, które znalazła pod zdjęciem. Dziewczyna zareagowała na te wiadomości, odpisując, że nie jest w ciąży i nie wie skąd takie pytanie, ponieważ jej figura wcale się nie zmieniła. Napisała również, że takie komentarze sprawiły jej wiele przykrości.

BYŁA ŚLICZNA, ALE DZIŚ NIE PRZYPOMINA SIEBIE. 24-LATKA MA WYTATUOWANĄ CAŁĄ TWARZ

Niedługo potem zaczęły pojawiać się kolejne wiadomości, w których wiele osób okazało jej wsparcie pisząc, że z jej sylwetką nie dzieje się nic złego.

Pokazała zdjęcie w bikini na Instagramie. Takiej reakcji się nie spodziewała