Piękna, uśmiechnięta… Czy to oznacza, że szczęśliwsza? Niekoniecznie. Przemoc domowa nie wybiera między tymi bardziej czy mniej ładnymi. Pewna początkująca modelka i aktorka, znana jako Gabriella, ujawniła drastyczne zdjęcia – tak wyglądała po pobiciu przez swojego (byłego rzecz jasna) chłopaka.

Przypomina to trochę historię pobicia Rihanny, jednak choć nie nam to oceniać, Gabriella wygląda na wręcz skatowaną.

Dziewczyna jest bardzo popularna na Instagramie (jej profil śledzi niespełna 85 tys. osób), a teraz stała się swego rodzaju gwiazdą. Odważnie opowiedziała o tym, że z dnia na dzień stała się ofiarą swojej – jak sądziła – miłości.

Chłopak Gabrielli był o nią chorobliwie zazdrosny. Apogeum przyszło, gdy dziewczynę zaczął podrywać jakiś mężczyzna – jej chłopak twierdził, że to ona zainicjowała flirt i najwyraźniej uznał, że musi ją ukarać po swojemu. Bił bez opamiętania – bo tego stopnia, że ciosy mogły mieć skutek śmiertelny, co potwierdzili lekarze. Zdjęcia oczywiście zostały usunięte z jej konta, jednak szybcy i czujni internauci zachowali je bardzo szybko:

 
Początkująca modelka pokazała drastyczne zdjęcia
Gabriella wyjaśnia powód pobicia – jej chłopak był zazdrosny o rzekomy flirt z innym, który Gabriella miała jego zdaniem sprowokować.

Początkująca modelka pokazała drastyczne zdjęcia

Po pobiciu Gabriella musiała nosić specjalny kołnierz, specjalny usztywniający opatrunek na ręce i ledwo mogła się poruszać. Lekarze stwierdzili, że miała szczęście wychodząc z tego żywa.

Początkująca modelka pokazała drastyczne zdjęcia