Kendall Jenner znalazła się pod ostrzałem po opublikowaniu zdjęć z sesji w bieliźnie. Wśród komentarzy pojawiły się prośby, aby nie porównywać się do celebrytki, ponieważ „ona ma pieniądze i chirurgię”. Jednakże tym razem modelka postanowiła przerwać milczenie i odezwać się, odpowiadając na tego typu komentarze. Jak zareagowała na słowa internautów?

Kendall Jenner

Siostry Kardashian i Jenner są zawsze bacznie obserwowane przez wszystkich internautów. Każdy ich krok jest szeroko komentowany w internecie oraz w mediach. Tym razem kontrowersje wzbudziła sesja zdjęciowa, która prezentowała nowe modele bielizny marki Skims. Zaprojektowana przez Kim Kardashian-West bielizna odsłania bardzo dużo ciała. Jedną z modelek była jej młodsza siostra, Kendall Jenner. I to właśnie w jej stronę została skierowana krytyka. Internauci uznali bowiem, że sesja promuje nierealistyczne standardy piękna.

Nierealistyczne standardy piękna

Jakiś czas temu Kendall Jenner opublikowała na Instagramie serię zdjęć z walentynkowej sesji fotograficznej bielizny Skims. Na jednym ze zdjęć celebrytka ma na sobie jedynie stanik oraz bardzo skąpe stringi i pozuje przez lustrem. Właśnie to zdjęcie spotkało się z ogromną falą krytyki. Internauci od razu podzielili się na dwa obozy: jedni zasypywali modelkę komplementami, natomiast drudzy nie szczędzili przykrych słów. W swoich komentarzach podkreślali, że jej zdjęcia są przerobione oraz przyczynia się do promowania nierealistycznych standardów piękna. Kendall dla wielu młodych dziewcząt jest wzorem do naśladowania, co wyraźnie niepokoi niektóre osoby. Na Twitterze pojawił się apel, aby kobiety nie porównywały swojego ciała do celebrytki. Internauci wymieniają, że ma ona pieniądze, chirurgię, oświetlenie, fotografów, dietetyków, trenerów, makijażystów i całą resztę sztabu do dbania o jej wizerunek. Po fali negatywnych komentarzy Kendall Jenner opublikowała wpis na Twitterze. Modelka stwierdziła, że również miewa gorsze dni.

„Jestem niesamowicie szczęśliwą osobą i doceniam wszystko, co mam, ale chcę byście wiedzieli, że ja też mam złe dni i was słyszę! Jesteście piękne takie, jakie jesteście. Nie zawsze wszystko jest tak idealne, jak się wydaje”.

Waszym zdaniem słowa celebrytki były potrzebne?