W ubiegłym miesiącu Kim Kardashian wyjawiła, że znowu udało się jej schudnąć. Od tej pory dociekliwe umysły Internetu starają dowiedzieć się, co jest sekretem jej wyrzeźbionej sylwetki.

Na ten moment wiemy na pewno, że celebrytka w przeszłości korzystała z diety Atkinsa. To nie znaczy, że na uznanie nie zasłużyła jej trenerka, ponieważ sama dieta nie wystarczy, żeby mieć tak jędrne ciało. Z jakich ćwiczeń korzysta Kim Kardashian? Celebrytka podzieliła się z fanami szczegółami treningu. Okazało się, że jest zaskakująco łatwy.

ZOBACZ TEŻ: WIZAŻYSTA MARIO DEDIVANOVIC UJAWNIŁ SEKRETY URODOWE KIM KARDASHIAN

Unoszenie nóg

Według trenerki Kim Kardashian ćwiczenie to należy wykonywać z rękami umieszczonymi pod pośladkami. Stopy powinny być rozstawione na szerokość bioder. Nogi powinny utworzyć kąt 90 stopni z podłożem. Podczas treningu Kim Kardashian wykonuje 20 takich powtórzeń.

Plank

Ćwiczenie zwane „deską” celebrytka wykonuje, zanim przejdzie do cięższego treningu. Podpór przodem na przedramionach modeluje mięśnie brzucha. Prawidłowo wykonane ćwiczenie nie obciąża kręgosłupa, a także wzmacnia mięśnie ramion i nóg.

Kółko do ćwiczeń

To niepozorne urządzenie to niezliczona ilość korzyści dla ciała. Ćwiczenie z kółkiem jest jednym z lepszych ćwiczeń wzmacniających mięśnie brzucha. Angażuje do pracy mięśnie głębokie, wpływa na utrzymywanie poprawnej postawy ciała oraz zwiększa siłę i poczucie równowagi.

ZOBACZ TEŻ: WIEMY, CO KIM KARDASHIAN UMIEŚCI W SWOIM TESTAMENCIE! SZOKUJĄCE WYZNANIE!

Spięcie brzucha na wyciągu

Tak zwane „allahy” to ćwiczenia, które angażują nie tylko mięśnie brzucha, ale również mięśnie głębokie. Zaletą ćwiczeń przy wyciągu jest możliwość regulowania obciążenia. Każdy może je wykonywać odpowiednio do swoich możliwości.