Święta to magiczny czas, w którym, cóż… każdy z nas chce wyglądać dobrze. Nic dziwnego więc, że szukamy inspiracji na Pintereście, gdzie przecież każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku portal opublikował 4 hasła, których w grudniu użytkowniczki szukały najczęściej. Zobacz, co będzie w tym roku królować w Wigilię. I uwaga… na liście NIE MA czerwonej szminki!

ZOBACZ TEŻ: W PEŁNI ZMATOWIONA CERA POWRACA! SKĄD TEN NAGŁY PRZYPŁYW MIŁOŚCI DO MATU?

Ciemne, wiśniowe usta

Osobiście uważam czerwone usta w Wigilię za klasyk klasyków, jeśli chodzi o makijaż. Od kilku lat jednak coraz częściej widujemy wzmożony trend na ciemne usta. W tamtym roku świetnie komponowały się z ciemnymi cieniami blendowanymi jedynie na zewnętrznej stronie powieki. W tym roku jednak będą komponować się z…


Błyszczące cienie foliowe

Błysk, błysk i jeszcze raz BŁYSK! Mówiłam już wcześniej, że ten trend jest zbyt mocny, by w te święta nie opanować naszych głów i oczu! Jak widać przy wigilijnym stole będziemy oślepiać się blaskiem. Warto jednak wcześniej przygotować się na nałożenie takiego cienia – pamiętaj, że foliowe cienie najlepiej nakłada się palcem, a nie pędzelkiem. Efekt na pewno poprawi czarna kreska… pod warunkiem, że będzie perfekcyjna. Próby zacznij już dzisiaj!

Błyszczące paznokcie

Najlepiej widoczne z daleka. Wskazane są wszelkie kryształki, pokruszone cienie i dodatkowe błyski, które jeszcze bardziej je uwydatnią.


ZOBACZ TEŻ: Jaki makijaż, manicure i fryzury będą modne w 2019 roku?

Złote dodatki do włosów

Ten trend nieco przypomina nam serial “Plotkara”, w którym główne bohaterki nieustannie nosiły dodatki we włosach. W te święta możesz zaobserwować duże zainteresowanie złotymi dodatkami do włosów – opaskami, spinkami oraz gumkami. Jednak wszystko złoto, co się świeci!


Który z tych trendów sama przygarniesz w Wigilię?