Pink to nie tylko gwiazda, ale także troskliwa matka, która wielokrotnie spotkała się z krytyką jej metod wychowawczych. Teraz postanowiła zsolidaryzować się z inną znaną matką, która znalazła się pod ostrzałem hejterów.

Pink już wiele razy pokazała, że nie boi się eksperymentować ze swoim wyglądem, a jej kontrowersyjny, oryginalny styl stał się jej znakiem rozpoznawczym. Teraz piosenkarka udowodniła, że nie ma zamiaru ograniczać także swoich dzieci.

SĄ ZUPEŁNIE RÓŻNE ALE OBIE PADŁY OFIARĄ HEJTU. CO W ICH WYGLĄDZIE OBURZA INNYCH?

Gwiazda udostępniła w sieci kolaż dwóch fotografii – na jednej widać jak farbuje włosy córce, z kolei na drugiej możemy zobaczyć efekty jej pracy – niebieskie kosmyki dziewczynki.

W podpisie zdjęcia artystka wyjaśniła, że udostępniła te zdjęcia w odpowiedzi na hejt, jaki spadł w ostatnich dniach na byłą piosenkarkę, Jessicę Simpson.

Słyszałam, że ludzie byli zbulwersowani tym, że Jessica Simpson pozwoliła siedmiolatce zafarbować włosy. Pomyśleliśmy więc, że podzielimy się tym, co zrobiłyśmy wczoraj.

Zdjęcie oznaczyła także wymownym hashtagiem #parentpoliceareactuallyjustlonelysadpeople, co w luźnym tłumaczeniu oznacza „policja rodzicielska to w rzeczywistości po prostu samotni i smutni ludzie.”

Parę dni wcześniej, Simpson podzieliła się w sieci zdjęciem swojej 7-letniej córki, prezentując jej nowa fryzurę – długie blond włosy, zafarbowane na końcach na kolory tęczy. Była to fryzura inspirowana bohaterką ulubionego filmu dziewczynki „Następcy”.

Niestety, fani nie okazali wyrozumiałości, obrażając celebrytkę w komentarzach. Zarzucali jej, że niszczy włosy małemu dziecku, a nawet poddawali w wątpliwość poziom jej inteligencji…
Przesada?