Jako urodzone kosmetykoholiczki wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, które pozwoliłyby naszej skórze osiągnąć doskonałość. Każdego dnia na rynku pojawia się mnóstwo nowości, które miałyby pomóc nam osiągnąć cel. Jedną z nich jest marka, która podbiła nie tylko miłośniczki kosmetyków, ale i fanki mediów społecznościowych.

Inspirowana japońskimi tradycjami pielęgnacyjnymi z bardzo nowoczesnym naciskiem na milenijny urok produkt ma sprawić, że skóra będzie wyglądała świeżo i zdrowo. Która z nas nie marzy o promiennej, szklanej cerze, którą to miałybyśmy osiągnąć dzięki kilku kosmetykom?

ZOBACZ TEŻ: EKSPERCI TWIERDZĄ, ŻE TO PRZERAŻAJĄCE SERUM JEST KLUCZEM DO PROMIENNEJ CERY

„Lśniący krem nawilżający”, „hialuronowe błyszczące serum” to tylko dwa produkty z najnowszej linii kosmetyków marki Awake. Ponadto w kolekcji znajduje się kilka produktów rozświetlających cienie pod oczami i witaminowy balsam do ust dostępny w trzech soczystych odcieniach.

Linia Awake to siostra bliźniaczka marki Tarte. Opracowywanie nowych formuł trwało wiele lat. Społeczność miłośniczek cyfrowej urody natychmiast wykazała zainteresowanie. Co prawda marka nie jest jeszcze dostępna na Polskim rynku, ale mamy nadzieję, że wkrótce trafi i na nasze polskie półki.

ZOBACZ TEŻ: 5 NAJDZIWNIEJSZYCH RZECZY, KTÓRE ROBIĄ KOBIETY, ABY MIEĆ PIĘKNĄ CERĘ!

Korzystałyście już z tych kosmetyków?