Jednej rzeczy z pewnością nie można odmówić Kylie Jenner – jej miłość do szybkich i spektakularnych metamorfoz. To coś, w czym nie mogą jej prześcignąć inni celebryci. Młoda mama i założycielka jednej z najbardziej popularnych firm kosmetycznych Kylie Comsetics po prostu uwielbia się zmieniać. A ten fakt został wykorzystany w bardzo oryginalny sposób.

ZOBACZ TEŻ: KYLIE JENNER ZNOWU EKSPERYMENTUJE ZE SWOIM STYLEM. TYM RAZEM PRZESADZIŁA?

Razem z magazynem Dazed Kylie szukała odpowiedzi na temat tego, co w dzisiejszych czasach jest uważane za piękno. Efekty są porażające! A to dlatego, że nie była to zwykła sesja do magazynu, tylko o wiele bardziej złożony eksperyment.

Analizując 17000 postów na Instagramie program stworzony przez Beauty_GAM ujawnił jakie cechy wyglądu są uważane za atrakcyjne. Następnie na ich podstawie sztuczna inteligencja stworzyła kombinację różnych fryzur i makijażu dla Kylie.

Rezultat tej pracy jest zaskakujący, przede wszystkim dlatego, że Kylie na zdjęciu praktycznie nie przypomina siebie. I nie chodzi tylko o rozmazane oko – bez mocno podkreślonych brwi i rzęs z lekko zaznaczonymi ustami trudno jest skojarzyć, że chodzi o którąś z Kardashianek.

ZOBACZ TEŻ: KYLIE JENNER WRACA DO NATURALNEGO WYGLĄDU?! WSKAZUJĄ NA TO JEJ WŁOSY

Myślicie, że eksperyment można zaliczyć do udanych?