Parę tygodni temu na naszym serwisie we współpracy z marką Philips został zorganizowany konkurs. Zainteresowani udziałem w zabawie mieli odpowiedzieć na pytanie, a następnie jury wybierało najbardziej oryginalne odpowiedzi.

Urządzenie Philips VisaPure otrzymały 3 osoby – Iwona Nawrot, Martyna Buras oraz Izabela Gałuszka.

Laureatki konkursu przetestowały już swoje nagrody i chętnie podzieliły się z nami opiniami na ich temat!

Jesteście ciekawi ich zdania na temat urządzenia Philips VisaPure?

Iwona Nawrot

„W tym niepozornym urządzeniu jest moc, co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Używanie szczoteczki VisaPure daje widoczne efekty ju po kilku zastosowaniach. Subtelne wibracje przyjemnie masują skórę twarzy, a zarazem dokładnie usuwają zanieczyszczenia i pozostałości makijażu.

Szczoteczka delikatnie, ale skutecznie oczyszcza cerę sprawiając, że jest ona niesamowicie gadka i promienna. Dzięki temu pozbyłam się efektu suchych skórek, które nieestetycznie wyglądały na twarzy, szczególnie po nakładaniu fluidu.

Poza tym, mam wrażenie, że kremy i serum nałożone po oczyszczaniu szczoteczką VisaPure zdecydowanie lepiej się wchłaniają. Moja cera nabrała jednolitego kolorytu, poprawiła się także jej jędrność i napięcie oraz zmniejszyły się widoczne wcześniej pory. Dodatkowo cera jest zauważalnie zrelaksowana po takim zabiegu.Już nie będę musiała odwiedzać tak często gabinetu kosmetycznego, aby uzyska efekt czystej i odżywionej skóry.

Wielki plus – program oczyszczania trwa dokładnie 1 minutę, a cera nie jest podrażniona zbyt długim jej oczyszczaniem. Zalet jest także możliwość zastosowania dwóch różnych szybkości pracy, dzięki temu mam kontrolę nad intensywnocią zabiegu. Opływowy kształt sprawia, że wygodnie i pewnie trzyma się go w doni. Urządzenie pięknie się prezentuje na półce łazienkowej – ze względu na swój elegancki design.

Produkt jak najbardziej godny polecenia. Dla mnie top wśród produktów do oczyszczania cery.”

Martyna Buras

„Najbardziej designerski na rynku produkt do oczyszczania twarzy – takie stwierdzenie nasuwa mi się po kontakcie z urządzeniem Philips. Piękny pastelowy kolor i nietuzinkowy design urzekł moje serce. Urządzenie jest lekkie i poręczne, proste w obsłudze. Podoba mi się elegancka podstawka ładująca VisaPure, która pełni funkcję podstawki dla urządzenia, przy czym zajmuje niewiele miejsca i świetnie prezentuje się na mojej łazienkowej półce. Na plus zaliczam również fakt, że w zestawie z urządzeniem znajdziemy praktyczny pokrowiec dzięki któremu urządzenie będę mogła zabierać w podróż.[…]

Mój podziw wzbudziła niezwykła łatwość obsługi urządzenia. „Perełka oczyszczająca” od Philips posiada tylko jeden przycisk, który służy do jego włączania i wyłączania, a także do zmiany prędkości obrotów głowicy. Urządzenie daje nam do wyboru dwa programy: wolny i szybki. Instrukcja obsługi szczegółowo przedstawia, jak należy używać urządzenie.

Szczoteczkę używałam 2 razy dziennie, wybrałam końcówkę do ceny normalnej. Oczyszczanie trwa tylko minutę a jest 10 razy skuteczniejsze niż ręczne oczyszczanie. Pomysłową funkcją, która mnie zaintrygowała jest tryb oczyszczania trzech głównych partii twarzy: strefy T, lewego policzka i prawego policzka. Szczoteczka w 20-sekundowych odstępach czasowych powiadamia mnie o konieczności przejścia do kolejnego obszaru.

Duży plus przyznaje urządzeniu Philips za jego wodoodporność i możliwość użytkowania pod prysznicem! Jakie efekty zaobserwowałam po użyciu urządzenia Philips VisaPure:

– moja cera jest dogłębnie oczyszczona, gładka i promienna
– mniej widoczne pory
– mniej skórnych niedoskonałości
– lepsze wchłanianie produktów pielęgnacyjnych: kremu, serum
– wyrównany koloryt cery

Minusy użytkowania:

– brak

Naładowana bateria wystarcza na ok 30 użyć, a brak przewodu zasilającego zapewnia wyjątkową uniwersalność i swobodę użytkowania.

Reasumując- Philips VisaPure to urządzenia na które czekałam! Moja cera nigdy nie wyglądała tak pięknie i promiennie. Dzięki urządzeniu Philips w zaciszu domowym czuje się jak w salonie kosmetycznym. Szczoteczka VisaPure na stałe zagości na mojej łazienkowej półeczce. Oczyszczanie cery już nie będzie długotrwałym i meczącym zabiegiem, 2 minuty dziennie wystarczą, aby moja cera była dogłębnie oczyszczona, aby magnetyzowała spojrzenia i stała się obiektem niejednego…westchnienia. Polecam Philips VisaPure każdej kobiecie, wasza cera pokocha tą wyjątkową szczoteczkę!”

Izabela Gałuszka

„[…]Już po pierwszym użyciu szczoteczki VisaPure mogłam zauważyć jej niesamowite działanie- jak co wieczór zmyłam makijaż przy pomocy wacików i płynu micelarnego – do tzw. „czystego wacika”. Jakie było moje zdziwienie, gdy po użyciu szczoteczki VisaPure okazało się że biała końcówka jest cała w moim podkładzie! Ale jak to? Przecież wacik był czysty!

VisaPure bardzo dokładnie oczyszcza naszą cerę z niewidocznych dla nas gołym okiem zanieczyszczeń. Szczoteczka jest przystosowana dla osób o normalnej jak i delikatnej, wrażliwej skórze- w zestawie otrzymujemy bowiem końcówkę normalną jak i końcówkę przeznaczoną do skóry wrażliwej. Obie końcówki zapewniają nam delikatne, łagodne ale i bardzo dokładne oczyszczanie – pomagają nam pozbyć się zaskórników, zarówno tych otwartych jak i zamkniętych.

Już po 10 dniach użytkowania zauważyłam poprawę kondycji mojej skóry! Stała się ona jędrna, gładka i wolna od niedoskonałości! VisaPure to mój niezbędnik codziennej pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu!”