Parę tygodni temu na naszym serwisie przeprowadziłyśmy konkurs zorganizowany we współpracy z marką Philips. Zainteresowani udziałem w zabawie mieli odpowiedzieć na pytanie, a następnie jury wybierało najbardziej kreatywne odpowiedzi.

Urządzenie Philips Tulip otrzymało 5 osób – Magdalena Horsthemke, Agnieszka Klaga, Martyna Bogusz, Klaudia Palenga oraz Urszula Ufnal.

Laureatki konkursu przetestowały już na własnych włosach swoje nagrody i chętnie podzieliły się z nami opiniami na ich temat!

Co zwyciężczynie myślą na temat tulipanowej lokówki Philips?

MAGDALENA HORSTHEMKE:

„Na początku byłam sceptycznie nastawiona do lokówki Philips Tulip, jednak po paru użyciach zmieniłam zdanie. Posiada one ciekawy design, jest niewielka, lekka i bardzo poręczna. Całkowicie różni się od mojej poprzedniej lokówki, którą używałam i była o wiele cięższa.

Przyznam się, że nie czytając nawet instrukcji obsługi, potrafiłam w prosty sposób zakręcić jedną ręką loki. Moja fryzura, po tak szybkich manewrach, wyglądała świetnie. Na głowie powstały lekkie fale, które wyglądał bardzo naturalnie. Jestem zaskoczona i jednocześnie zachwycona, gdyż o takim efekcie zawsze marzyłam.

Nie niszczy włosów mimo wysokiej temperatury. Przynajmniej po paru użyciach nie zauważyłam zmian. Płytki lokówki nagrzewają się błyskawicznie, a dzięki ich konstrukcji nie było mowy o poparzeniu, więc jest bezpieczna w użyciu.

Cieszy mnie to, że jej niewielkie rozmiary i wąski uchwyt pozwalają mi zabrać ją ze sobą nawet do pracy bądź na wakacje. Polecam wszystkim kobietom, które chcą w szybki sposób wyglądać pięknie, a ich marzeniem są naturalne loki. Lokówka Tulip to moja miłość nie od pierwszego wejrzenia, lecz od pierwszego kręcenia!”

AGNIESZKA KLAGA:

„Lokówka jest ok, ale niestety mam zbyt „grube i ciężkie” włosy, dlatego na moich ona raczej nie działa. Za to na cienkich włosach mojej siostry sprawdza się bardzo dobrze. Także w mojej opinii 2/5, a siostry 4/5. Kwestia włosów.”

MARTYNA BOGUSZ:

„Produkt marki Philips Tulip Easy Natural pozwolił osiągnąć mi efekt naturalnych loków, taki o jakim zawsze marzyłam. Lokówka ta jest bardzo prosta użyciu. Kolejną jej zaletą są osłonięte płytki grzejne, chroniące przed oparzeniem (co często zdarzało mi się podczas używania zwykłej lokówki).

Lokówka bardzo szybko się nagrzewa, jest poręczna i lekka, ma również bardzo ciekawy kształt (tulipana), a więc kolejny plus za estetykę wykonania. Zajmuje też niewiele miejsca i świetnie sprawdza się w podróży!

Z całą pewnością mogę stwierdzić, iż lokówka firmy philips jest jak najbardziej godna polecenia, spełniła wszystkie moje oczekiwania.”

KLAUDIA PALENGA:

„Lokówka Philips Tulip bardzo mnie ucieszyła! Ułatwia mi zrobienie pięknej fryzury w bardzo szybki sposób, tak więc dzięki niej zaoszczędziłam na czasie i mogę dłużej sobie poleniuchować!

Loki wykonane tą lokówką długo się trzymają i wyglądają bardzo naturalnie.
Lokówka nie niszczy włosów i nie ciągnie ich przy wykonywaniu loków. Jestem bardzo zadowolona!”

URSZULA UFNAL

„Według mojej oceny lokówka spisała się bardzo dobrze. Mam włosy niezbyt podatne na modelowanie, ale Philips Tulip poradziła sobie celująco. Dzięki niej osiągnęłam taki efekt, jaki zamierzałam. Z pewnością poleciłabym ten produkt przyjaciółkom!”