Paulina Sykut Jeżyna rozpoczęła przygotowania do sylwestrowej imprezy nową fryzurą. Prezenterka już jutro poprowadzi Sylwestrową Noc Przebojów w Polsacie. Z tej okazji postawiła na mocną zmianę i wybrała bardzo jasny kolor włosów. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie swojej metamorfozy.

Prezenterka telewizyjna jest jedną z najpopularniejszych celebrytek na Instagramie. Jej konto obserwuje ponad 332 tyś. osób. Bardzo często publikuje zdjęcia swoich stylizacji, które stanowią inspirację dla wielu młodych kobiet. Oprócz tego Paulina dzieli się także migawkami ze swojego prywatnego życia oraz pracy zawodowej. Jedno z jej ostatnich zdjęć bardzo zaskoczyło fanów.

Mała czarna czy mała czerwona? Sylwia Madeńska wybrała – i wygląda olśniewająco!

Paulina Sykut Jeżyna w blond włosach

Celebrytka jeszcze do niedawna nosiła brązowe włosy w ciepłym odcieniu. Tym razem zdecydowała się jednak na spektakularną zmianę i wybrała bardzo jasny kolor! Pod zdjęciem opublikowanym na Instargramie napisała: O krok dalej.. jeszcze jaśniej. Fanom bardzo spodobała się ta metamorfoza. W komentarzach pojawiło się sporo komplementów na temat jej nowej fryzury.

O rany!!!!!! Ale blond…. Blond…. Blond….

Ładnemu we wszystkim ładnie 

Cudnie

Pięknie Pani w tych włosach

Ślicznie w tym blondzie

Jak widać fani Pauliny są zachwyceni nieoczekiwaną zmianą koloru włosów. Prezenterka zdecydowała się na mocne rozjaśnienie i wybrała bardzo jasny blond, który nadal jest utrzymany w ciepłych tonacjach. To jedna z najbardziej zaskakujących metamorfoz na koniec 2020 roku. Jasne, pszeniczne blondy znów wracają do mody i stanowią ciekawą alternatywę dla chłodnych, mroźnych odcieni, które jeszcze do niedawna były numerem jeden w koloryzacyjnych trendach. Jak Wam się podoba taka zmiana?