W rzeczywistości, która nas otacza, musimy się odnaleźć wszyscy. Problem koronawirusa dotyka nas wszystkich i praktycznie wszystkich dziedzin naszego życia. Już wcześniej przekazywałyśmy Wam informacje o znanych osobach, markach i fundacjach, które włączają się, aby pomóc w walce z koronawirusem. Organizują zbiórki i różne akcje charytatywne. Teraz do tych osób dołączyła Patrycja Markowska.

Dla pokrzepienia

31 marca premierę miał jej najnowszy utwór „Niepoprawna”. W związku z pandemią i licznymi obostrzeniami z nią związanymi, klip został stworzony w formie sklejki zdjęć z archiwum piosenkarki. Trzeba przyznać, że idealnie wpisuje się w trend, który nie tak dawno obserwowaliśmy w social mediach. Artystka wspomina, że swoim utworem pragnie dodać wszystkim otuchy.

Już nie mogę się doczekać kiedy zagramy ten kawałek na żywo na koncertach, a póki co wierzę, że ta piosenka wprowadzi trochę słońca i doda Wam nadziei w tych trudnych czasach.

Zbiórka

Wydanie utworu połączone jest ze zbiórką pieniędzy, którą Patrycja Markowska zainicjowała, chcąc wesprzeć walkę z koronawirusem. Dochód ze sprzedaży utworu zostanie przekazany Fundacji Jerzego Owsiaka na zakup respiratorów, które trafią do polskich szpitali. Jak wiemy, jednym z objawów COVID-19 są duszności i to właśnie tego sprzętu często brakuje w placówkach medycznych. Właśnie przez ten brak nie są one w stanie pomóc wszystkim chorującym. Zbiórka potrwa do 21 kwietnia 2020 roku.

Piosenka dostępna jest na stronie Musicart. Aby móc ją pobrać, wystarczy wpłacić cegiełkę, minimalna kwota to 1 zł.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Inspiracją do napisania piosenki #Niepoprawna była podróż do Ameryki Południowej w programie "Ameryka Express”. Wróciłam naładowana energią i wspólnie z Maćkiem Wasio zabraliśmy się do pracy. Chcieliśmy zrobić energetyczny numer, który nawet odarty z wszelkich sztuczek produkcyjnych, będzie się bronił przy akompaniamencie samej gitary i wokalu. Coś, jak klasyczny dobrze skrojony garnitur, który zawsze będzie modny 🙂. Już nie mogę się doczekać kiedy zagramy ten kawałek na żywo na koncertach, a póki co wierzę, że ta piosenka wprowadzi trochę słońca i doda wam nadziei w tych trudnych czasach. Link do klipu znajdziecie na moim story oraz w bio.​ ​ „Niepoprawną” możecie zdobyć również w wersji MP3 na stronie internetowej sklep.musicart.pl, wspierając dowolną kwotą Fundację Jurka Owsiaka do walki z koronawirusem.​ ​ #patrycjamarkowska #new #song #videoclip #memories #inspiration #premiera

Post udostępniony przez Patrycja Markowska (@patrycja_markowska_official)