Paris Jackson ze względu na ogromną sławę ojca, od najmłodszych lat skazana była na życie w blasku fleszy. Niespodziewana śmierć Micheala Jacksona i wciąż pojawiające się w jego kierunku oskarżenia sprawiły, że dziewczyna pogrążyła się w silnej depresji, do której z czasem doszło też poważne uzależnienie od narkotyków.

Paris Jackson niczym dziecko kwiat. Styl hippie w makijażu wraca do łask?

Mimo młodego wieku Jackson przeszła już naprawdę wiele, a na swoim koncie ma nawet próbę samobójczą. Od jakiegoś czasu jednak wszystko wydaje się wracać na dobre tory, a celebrytka coraz chętniej pojawia się na czerwonym dywanie. Rozpoznawalne nazwisko i 3 mln fanów na Instagramie wykreowały bowiem z Paris prawdziwą gwiazdę.

Ashley Graham kusi kobiecymi kształtami. Na Instagramie pokazała się zupełnie nago

Jakcson pojawiła się ostatnio na gali amfARCelebrytka słynąca z wyrazistego stylu boho, pojawiła się w efektownej satynowej kreacji, którą uzupełniła liczną biżuterią. Uwagę zwracał też jej subtelny manicure. Paris wybrała najmodniejszy mani sezonu – kultowy już french, którego pokochały takie gwiazdy jak Beyonce czy Bella Hadid.

Beyonce w absurdalnie długim warkoczu. Sięgał podłogi

Jakson po wielu traumatycznych przeżyciach nareszcie wygląda na szczęśliwą. Dziewczyna prezentowała się naprawdę dobrze, a towarzyszącego jej Gabriela Glenna otwarcie nazwala miłością jej życia.

Kontrowersyjne zdjęcie Paris Jackson na Instagramie! Wywoła kolejny skandal?

Trzymacie za nią kciuki?