W zeszłym roku dowiedziałyśmy się, że Paris Hilton stworzyła własną linię kosmetyków. Od jakiegoś czasu marka przyciąga ogromną uwagę z powodów, których chyba nikt się nie spodziewał. W filmie opublikowanym na YouTube vlogger Sanders Kennedy zwrócił uwagę na podobieństwa między Paris Glow & Gloss Collection i Ofra x NikkieTutorials.

Jak dowiadujemy się z filmu, obie marki wypuściły identycznie opakowania z trzema błyszczykami i rozświetlaczem. Zeberka zauważyła, że opakowania rzeczywiście wyglądają podobnie, jednak nie do końca jest jasne, czy marka Paris skopiowała efekt współpracy NikkieTutorials z Ofra Cosmetics.

ZOBACZ TEŻ: PARIS HILTON ZARĘCZONA! OD TAKIEGO KAMIENIA MOŻE ROZBOLEĆ RĘKA… (FOTO)

Linia kosmetyków Nikkie pojawiła się na rynku w marcu 2017 r., natomiast dokładna data premiery produktów Paris nie jest jasno udokumentowana. Serwis Revelist donosi, że rzekoma data premiery produktów celebrytki przypada dopiero na jesień 2017 r. Szczegółowa data nie została jednak zweryfikowana.

Przy tak wielu markach i podejmowanych współpracach, problemy z kopiowaniem stały się regularnym zjawiskiem. Nawet w przypadku największych marek. Na przykład, w minionym miesiącu, Victoria’s Secret została oskarżona o skopiowanie Pat McGrath.

ZOBACZ TEŻ: NIE MUSICIE LUBIĆ PARIS HILTON, ALE JEJ METAMORFOZA TO KONIEC PEWNEJ ERY!

Sanders Kennedy zauważył, że receptury produktów są różne, ale nie można zaprzeczyć, że opakowania wyglądają naprawdę podobnie! Oceńcie same!