Kiedy Amanda Wanklin i Michael Biggs zakochali się w sobie, nie spodziewali się, czym obdarzy ich los. Osiedlili się w Birmingham w Anglii, chcąc założyć rodzinę. W 2006 roku Amanda urodziła bliźniaczki. Millie Marcia Madgs Biggs i Marcia Millie Madge Biggs.

Od najmłodszych lat dziewczęta miały podobne cechy. Różniły się kolorem skóry. Marcia miała jasnobrązowe włosy i jasną skórę jak jej matka, natomiast Millie czarne włosy i ciemną skórę jak jej ojciec. Rodzina nigdy nie przejmowała się tym faktem. Po prostu go zaakceptowała.

ZOBACZ TEŻ: JAK WALCZYĆ Z SUCHĄ SKÓRĄ W ZIMIE? WSKAZÓWKI DERMATOLOGA ELSY HOSK I IRINY SHAYK

Bliźnięta o różnym kolorze skóry rodzą się raz na milion. Cechy, które pojawiają się u dzieci, zależą od wielu zmiennych, w tym od przodków rodziców lub złożonej genetyki pigmentu. Dziewczynki w szybkim czasie stały się bardzo popularne. Niestety zdążyły poznać gorzki smak rasizmu. Mimo to nigdy nie przywiązywały uwagi do dzielących ich różnic i zaakceptowały wielką ciekawość, którą budzą wśród społeczeństwa.

Od kiedy świat usłyszał o bliźniaczkach, minęło wiele lat. Już po urodzeniu stały się ewenementem na skalę światową. Dzisiaj mają po jedenaście lat i znalazły się na okładce magazynu National Geograpic.

ZOBACZ TEŻ: PŁASKI BRZUCH KIM KARDASHIAN TO ZASŁUGA 4 ĆWICZEŃ! TO DZIĘKI NIM TAK SCHUDŁA

Jesteście ciekawe, jak bardzo się zmieniły?

Pamiętacie bliźniaczki o różnych kolorach skóry? Dzisiaj mają po 11 lat
Fot:nationalgeographic.com