Mimo, że lato jest wciąż odczuwalne, każdy z nas powoli wyciąga ciepłe swetry z szafy, cieplejsze buty… i sięga po odważniejsze kolory z paletek makijażowych! Czas przygotować się na jesień, a w jej przetrwaniu pomogą Wam dwie paletki makijażowe, na których premiery czekamy z niecierpliwością!

ZOBACZ TEŻ: PADNIECIE Z WRAŻENIA, JAK ZOBACZYCIE ŚRODEK PALETKI OD MARKI BECCA!

Pierwszym pewniakiem z naszej listy są nowe mini paletki od Huda Beauty. Noszą nazwę Precious Stones i będą dostępne w 5 różnych kolorystykach (niebieskie, róże i fiolety, czerwienie i róże, złote i pomarańczowe oraz zielenie). W każdej paletce, tak jak to jest w standardowych mini paletkach od Huda Beauty, znajdziemy po 9 mini kolorów. Jak zapewnia producent, będą one mocno napigmentowanymi matami a część z nich będzie miała kremową, masełkowatą konsystencję.

Premiera już 17 września na stronie Huda Beauty, a globalnie będą one dostępne od 21 września.

Paletki, na które czekamy tej jesieni

ZOBACZ TEŻ: RED LIPSTICK MONSTER POLECA PALETKI DO CIEPŁEGO MAKIJAŻU OKA (FOTO)

Drugą paletką, na którą czekamy, jest Gingerbread Spice od Too Faced. Nie tylko kolory są idealne na tę porę roku lecz także… zapach. Paletka pięknie pachnie imbirem, tak jak na to wskazuje nazwa. Mniam!

Nie znana jest niestety data premiery paletki od Too Faced. Co ciekawe, nie napisała o niej sama marka lecz blogerka @trendmood1 na instagramie, gdzie można znaleźć ciekawe nowości kosmetyczne. Tajemnicza data „wkrótce” jeszcze bardziej każe nam czekać na te cudeńka!

Paletki, na które czekamy tej jesieni

Na którą z tych paletek będziecie czekać tej jesieni?