Potargane włosy kiedyś kojarzyły się z mocnym roztargnieniem albo brakiem ogłady. Dzisiaj “messy hair” raczej są znakiem rozpoznawczym kreatywności, artystycznej duszy a nawet ikony mody. Nowym trendem jest upięcie nazwane na instagramie “banana bun”. Oto, jak wygląda i jak je wykonać samemu.

ZOBACZ TEŻ: TE FRYZURY BĘDĄ KRÓLOWAĆ NA TEGOROCZNYCH BALACH STUDNIÓWKOWYCH. OTO NASZE TYPY!

Dobra wiadomość jest taka, że pewnie nie raz udało Ci się to zrobić samej nieumyślnie. To trochę takie włosy “po obudzeniu”, które skołtunione na głowie, trzeba jakoś ogarnąć.

W skrócie, jest to artystyczny nieład na głowie, który można zwinąć nad karkiem w lekko zakrzywiony węzeł z włosów. Stąd pewnie przydomek “banana” przy nazwie tego upięcia. Przypomina nieco fryzury Paryżanek, które zwijały włosy z tyłu głowy, by nie zniekształcały beretu na głowie.

Przygotowanie takiej fryzury nie należy niestety do najprostszych. Na szczęście znalazłyśmy świetny tutorial na youtube, który w kilku krokach przeprowadzi Cię do wymarzonej i bardzo noszalanckiej fryzury.

Dobra wiadomość jest taka, że możesz dzięki tej fryzurze spędzić dodatkowe 15 minut w łóżku, zamiast szorować i na nowo układać włosy! To jak, próbujemy?