Nie od dziś wiadomo, że internet to prawdziwa skarbnica wiedzy i różnego rodzaju informacji. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszą się serwisy typu Pinterest, gdzie każda z nas może gromadzić inspiracje lub po prostu przeglądać piękne zdjęcia.

ZOBACZ KONIECZNIE: KONTUROWANIE TWARZY – PRZEGLĄD NAJLEPSZYCH KOSMETYKÓW

Zdecydowana większość z nas przez zakupem nowego kosmetyku, w szczególności tego z wyższej półki, poszukuje opinii na jego temat. Gdzie? Oczywiście, że w sieci. Jesteście ciekawe, jaki tusz do rzęs i jaki eyeliner zdobyły największą popularność na wspominanej wyżej stronie?

Mowa o mascarze Roller Lash od marki Benefit i eyelinerze Stay All Day Waterproof Liquid Eyeliner od Stila. Okazuje się, że te dwa produkty znalazły się na najczęściej „przypinanych” zdjęciach. Czyżby razem stanowiły duet idealny? Całkiem możliwe!

Internautki pokochały tusz za to, że idealnie podkręca rzęsy i nie trzeba sięgać po zalotkę. Nie osypuje się w ciągu dnia i jest długotrwały. Eyeliner ma bardzo nasycony kolor, nie trzeba poprawiać kreski w nieskończoność, aby osiągnąć idealny efekt. Końcówka „pisak” sprawdza się świetnie zarówno u wprawionych dziewczyn, jak i tych, które dopiero co zaczynają przygodę z makijażem.

ZOBACZ TEŻ: JAK ZADBAĆ O SWOJE PĘDZLE DO MAKIJAŻU?

Testowałyście któryś z tych produktów? Polecacie?

Najpopularniejsze kosmetyki na Pinterestcie:

Oto najpopulaniejszy eyeliner i tusz do rzęs na Pinterestcie

Benefit – Roller Lash – 129 zł

Oto najpopulaniejszy eyeliner i tusz do rzęs na Pinterestcie

Stila – Stay All Day Waterproof Liquid Eyeliner – ok. 100 zł