O tym sposobie tatuowania ciała śpiewała Björk, a Victoria Beckham w tym miejscu bardzo długo nosiła cytat z księgi Salomona ”Jam jest miłego mego, a miły mój jest mój” aby podkreślić miłość do swojego męża, Davida. Uważany za najbardziej seksowny i intymny makijaż wszech czasów, właśnie wraca do mody. Wygląda na to, że na jego punkcie zwariowały już tłumy!

ZOBACZ TEŻ: NOWY TATUAŻ ARIANY TO TOTALNA WPADKA! JAPOŃSCY FANI WYTYKAJĄ JEJ BŁĄD

Mowa oczywiście o pionowym tatuażu wzdłuż kręgosłupa. Niegdyś modę na ten styl lansowała właśnie Victoria, jednak artystka usunęła go niecałe 5 lat temu. W latach 2000-nych to był prawdziwy hit!

Mimo, że plecy nie są najbardziej intymnym miejscem na ciele kobiety, to jednak potrafi mocno poruszyć wyobraźnię za pomocą zakresu zrobionego tatuażu. Zaczynający się często bezpośrednio pod głową, biegnący wzdłuż kręgosłupa i kończący się tuż nad pupą. Mężczyźni przyznają, że to bardzo seksowny sposób zdobienia ciała, który daje im do myślenia a wręcz nie daje spokoju! Oto, jak wygląda:

Przeglądając instagram, nie możemy pozbyć się poczucia, że te tatuaże właśnie wracają. Szczególnie pokochały je kobiety, które chętnie decydują się na tak trwałe zdobienie wzdłuż kręgosłupa. Przeważnie są to cytaty po łacinie bądź chińskie sylabowe pismo logograficzne, liście oraz kwiaty, które zmysłowo podkreślają mięśnie i talię.

ZOBACZ TEŻ: Chcesz usunąć tatuaż, ale boisz się blizn? Powstała nowa metoda

Zanim jednak zdecydujesz się na podobny zabieg, pamiętaj, że jego usunięcie jest niezwykle trudne i bolesne. Warto więc dokładnie przemyśleć tatuaż w takim miejscu!

Zobacz inspiracje prosto z instagrama. Ładnie to wygląda?