Andrea Bocelli. Niegdyś wszyscy słuchaliśmy cudownego głosu śpiewaka operowego. Do dzisiaj jest uznawany za jednego z najbardziej cenionych na świecie multinstrumentalistów. Zrobił oszałamiającą karierę również dzięki swojej urodzie. Przystojny tenor przekazał swoje geny dwóm synom. Oto starszy z nich, który oprócz sławnego ojca, muzycznego talentu i urody znany jest również z wielkiej słabości do… Belli Hadid!

Andrea Bocelli śpiewa w duecie z Arianą Grande

Andrea Bocelli ma przystojnego syna Amosa

Ojciec może być dumny ze swojego syna.  Amos Bocelli ma 23 lata. Aktywnie prowadzi swoje konto na instagramie, dzieląc się ze swoimi followersami zdjęciami ze sławnymi osobami, w tym również fotkami ze sławnym Tatą. Chętnie pokazuje też zdjęcia ze swoich licznych podróży, pasji czy pracy. Nie odziedziczył wprawdzie głosu jakim cieszy się jego młodszy brat Matteo, jednak oboje zostali wychowani w domu pełnym muzyki. Każdy z nich może pochwalić się doskonałą grą na wybranych instrumentach.

OMG! Bella Hadid jest klonem znanej modelki z lat ’90!

Synowie muzyka uwielbiają kobiety, a zwłaszcza… Bellę Hadid. Amos podzielił się już dwoma zdjęciami z modelką, a przy jednym z nich nazwał ją “Boginią”. Czy Bella Hadid odwzajemnia tę miłość? Ze względu na powiększającą się rodzinę modelki i związek z Zayanem Malikiem, możemy domyślać się, że to wyłącznie przyjaźń. Andrea Bocelli jest głową pięcioosobowej rodziny.

Uważacie, że Amos Bocelli jest podobny do taty?

Andrea Bocelli z rodziną

Na zdjęciu: Veronica Berti, Matteo Bocelli, Amos Bocelli, Virginia Bocelli. Obaj synowie tenora są owocem jego pierwszego małżeństwa z Enricą Cenzatti.