Wszyscy słuchaliśmy niegdyś cudownego głosu śpiewaka operowego, jakim jest Andrea Bocelli. Uznawany za jednego z najbardziej cenionych na świecie multinstrumentalistów Andrea, zrobił oszałamiającą karierę również dzięki swojej urodzie. Przystojny tenor przekazał swoje geny dwóm synom. Oto młodszy z nich, który oprócz sławnego ojca, muzycznego talentu i urody znany jest również z wielkiej słabości do… Belli Hadid!

ZOBACZ TEŻ: Ariana Grande śpiewa z Andreą Bocellim (VIDEO)

Amos Bocelli ma 23 lata. Aktywnie prowadzi swoje konto na instagramie, dzieląc się ze swoimi followersami zdjęciami ze sławnymi osobami, w tym również fotkami ze sławnym Tatą.

Chętnie pokazuje też zdjęcia ze swoich licznych podróży, pasji czy pracy. Nie odziedziczył wprawdzie głosu jakim cieszy się jego starszy brat, Matteo, to jednak oboje zostali wychowani w domu pełnym muzyki. Każdy z nich może pochwalić się doskonałą grą na wybranych instrumentach.

ZOBACZ TEŻ: OMG! BELLA HADID JEST KLONEM ZNANEJ MODELKI Z LAT ’90!

Obaj bracia uwielbiają również… Bellę Hadid. Amos podzielił się już dwoma zdjęciami z modelką, a przy jednym z nich nazwał ją “Boginią”.

Uważacie, że Amos jest podobny do taty?