Kiedy Huda ogłasza, że wprowadza do sprzedaży nową paletkę cieni, z niecierpliwością przebieramy nogami pod biurkami. W końcu to HUDA! Ta pigmentacja, opakowania i… cena, no właśnie ona zawsze najbardziej nas zwala z nóg. Wracając do meritum – kilka dni temu ogłoszono, że pojawi się nowa paletka o nazwie „New Nude”. I właśnie zobaczyłyśmy wszystkie cienie!

ZOBACZ TEŻ: PO CZYM POZNASZ, ŻE TWOJA PALETKA TO PODRÓBKA?

Jak napisała na swoim instagramie założycielka marki, Huda Kattan:

Chcieliśmy stworzyć dla Was bazową paletkę z zarówno ciepłymi, jak i chłodnymi cieniami do powiek. Ta paletka to idealne połączenie ciepłych i chłodnych barw, które tworzą najlepszy miks na świecie! Razem z New Nude wprowadziliśmy też nową, innowacyjną formułę cieni z najmocniejszym jak do tej pory pigmentem. Nie mogę się doczekać aż poznam Wasze opinie na jej temat! Mam nadzieję, że pokochacie ją tak jak MY!

style=”overflow:hidden;”>

Pierwsze nasze wrażenie? WOW! I te foliowe cienie, które z daleka błyszczą! Chcemy to!

Drugie spojrzenie było jednak chłodniejsze. Większość z tych kolorów jest już powtarzalna i widzieliśmy je nie raz w dobrych, znanych paletkach do makijażu.

ZOBACZ TEŻ: PALETKI, NA KTÓRE CZEKAMY TEJ JESIENI. WIDZIAŁYŚCIE JE JUŻ?

Teraz jednak pozostaje nam poczekać na premierę paletki, która odbędzie się 1 listopada w Ameryce (prawdopodobnie w podobnym momencie trafi też do sprzedaży w Polsce). Nie możemy się jednak oprzeć wrażeniu, że paletka jest idealna jedynie dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z makijażem i potrzebują cieni bazowych, typowych nudziaków, które pasują do każdego rodzaju cery i kształtu oka.

A jak Wam podoba się nowa paletka New Nude od Hudy?