Tej Pani nie trzeba jakoś specjalnie nikomu przedstawiać. Brytyjska piosenkarka jest znana nie tylko ze swojego mocnego głosu, który potrafi przyprawić o gęsią skórkę, ale również zawsze idealnie wykonanego, perfekcyjnego makijażu. Mowa oczywiście o Adele, o której za sprawą nowej płyty jest aktualnie bardzo głośno.

Wracając do perfekcyjnego makijażu. Ostatnio jej makijażysta, Michael Ashton, zdradził sekrety jej doskonałego wyglądu. Jesteście ciekawe?

Piosenkarka ma IDEALNE oczy, wprost stworzone do malowania. Adele nie wie, co to opadająca powieka i ma to ogromny wpływ na wygląd jej makijażu. Jej kocie oko podziwiają dziewczyny na całym świecie, jeżeli jesteście ciekawe, jak chociaż trochę zbliżyć się do perfekcji, czytajcie dalej.

ZOBACZ KONIECZNIE: ADELE OPOWIADA O TYM, JAK CZUJE SIĘ W SPANXACH…

Adele makijaż

Ashton maluje idealną kreskę od wewnętrznego do zewnętrznego kącika oka. Najpierw delikatnie tworzy jej kształt, pamięta o tym, żeby dojść pędzelkiem aż do linii rzęs, dopiero później zaczyna ją pogrubiać. Kiedy kreska wygląda już idealnie, przechodzi do namalowania jej zakończenia.

Michael zawsze używa czarnego żelowego wodoodpornego eyelinera, który gwarantuje trwałość kreski i jej intensywny kolor. Nie zdradził, który produkt jest jego ulubionym, wspomniał tylko o tuszu do rzęs Diorshow Black Out Mascara, któremu jest już wierny od kilku lat.

Makijażysta zdradza również, że lubi czasami pobawić się trochę „blendowaniem” kreski, w ten sposób uzyskuje delikatny rozdymiony efekt.

My jesteśmy ogromnymi fankami makijażu Adele, a Wy?

@id_magazine

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @adele

London / X Factor

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @adele

25 out November 20th

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @adele