Coraz więcej osób regularnie oszczędza pieniądze. Jak się jednak okazuje, nie jest to wcale takie łatwe – zawsze coś kusi, by od razu kupić, a produkty w sklepach stają się coraz droższe. Jak ułatwić sobie oszczędzanie?

Istnieją sprawdzone sposoby na to, aby zaoszczędzić na zakupach. Co więcej, może Cię to przybliżyć do odbierania nagród w ramach różnego rodzaju programach bonusowych. Sprawdź, w jaki sposób oszczędzić przy pomocy smartfona i wgranej na niego aplikacji!

Oszczędzanie ze smartfonem – jak to możliwe?

Oszczędzanie przy pomocy smartfona umożliwia między innymi aplikacja PAYBACK. Jest ona przeznaczona dla uczestników Programu Bonusowego, w ramach którego za zebrane punkty można odbierać wybrane przez siebie nagrody. Jedną z jej funkcji jest wysyłanie powiadomień push o atrakcyjnych promocjach organizowanych w ramach Programu. Korzystanie z tych ofert przybliży cię do szybszego odebrania wymarzonej nagrody. W aplikacji dostępne są również informacje na temat promocji organizowanych przez partnerskie sklepy. Znajdziesz w niej także listę punktów stacjonarnych partnerów Programu. Pozwoli Ci to na kupowanie wybranych produktów w przystępnych cenach.

Kolejną ciekawą funkcją aplikacji jest lista zakupowa, dzięki której przygotujesz listę rzeczy, które musisz kupić. Ścisłe trzymanie się jej i niebranie zbędnych produktów pozwoli Ci zaoszczędzić! Nie wydasz niepotrzebnie pieniędzy, a później nie wyrzucisz zepsutych, niewykorzystanych rzeczy. Dotyczy to zwłaszcza żywności z krótkim terminem ważności.

Szybsze otrzymywanie nagród w programie lojalnościowym – jak to zrobić?

Aplikacja umożliwia także szybsze zbieranie punktów w Programie Bonusowym. Są w niej dostępne kupony, dzięki którym możesz zyskać dodatkowe punkty. W aplikacji PAYBACK udostępniane są też ciekawe promocje, takie jak np. Happy Monday czy Oferta Miesiąca. W ramach tych akcji uczestnicy mogą szybciej zbierać środki, a co za tym idzie – jeszcze bardziej przybliżyć się do odebrania nagrody. Warto podkreślić, że w aplikacji często dostępne są atrakcyjniejsze kupony w porównaniu do tych znajdujących się na stronie internetowej. Aby zyskać znajdujące się na nich punkty, trzeba je aktywować i spełnić wszystkie warunki. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie korzyści daje korzystanie z aplikacji, odwiedź stronę: https://www.payback.pl/ekstra/porady/aplikacja-payback-korzysci.

 

Materiał partnera