Amerykanie mają ciekawe pomysły na ankiety. Tym razem spytano przypadkowych mężczyzn z różnych stanów USA o damskie perfumy, które lubią najbardziej. Na podstawie wyników wytypowano zwycięską ósemkę, którą możecie zobaczyć obok.

A poniżej nazwy i krótkie wypowiedzi panów na temat danego zapachu.

1. Ralph by Ralph Lauren. „Uwielbiam te perfumy, są bardzo świeże i takie żywotne. Sprawia, że wydaje mi się, że dziewczyna, która go używa jest osobą lubiącą dobrą zabawę, wesołą i po prostu stwarza wspaniałe towarzystwo” – Jonathan, San Francisco.

2. Givenchy Very Irrestistible. „Moja była dziewczyna używała tego zapachu. Jest piękny i słodki, jak kwiat, jak ona. Kiedy czuję ten zapach, to przypominam sobie tysiące pięknych chwil” – Alec, Nowy Jork.

3. Issey Miyake. „Kocham Issey Miyake, ta kwiatowa woń przypomina mi nasz miesiąc miodowy – wiosną, w Paryżu” – Rob, Arlington.

4. Silver Rain. „Zdecydowanie uwielbiam Silver Rain, jest bardzo sexy i uwodzicielski, ale jednocześnie nie jest za ciężki” – Andy, Los Angeles.

5. Vera Wang. „To mój ulubiony zapach dla kobiet, przypomina mi najpiękniejszą noc, jaką spędziłem z moją dziewczyną” – Nick, Fairfax.

6. Angel. „Naprawdę lubię ten zapach, gdziekolwiek się udam i gdzie tylko go poczuję jestem jak oszołomiony – w pozytywny sposób” – Bryan, San Diego.

7. Fracas. „Kocham Fracas. Jaśminowe nuty z każdej kobiety uczynią boginię” – Joshua, Chicago.

8. Clean. „Ta nazwa jest idealna – nie jest za ciężki, jest lekki i świeży – zawsze mi się zdaje, że ona dopiero wyszła spod prysznica” – Brad, Gaithersburg.

Bardzo ciekawe wypowiedzi, czyż nie? 😉 A może tak czas przeprowadzić podobną ankietę na polskich mężczyznach? Jakie zapachy typujecie?