FiFi Awards – to wyróżnienia przyznawane dla najpiękniejszych zapachów, których ranga porównywana jest do filmowych Oscarów.

Podczas gali, która w minionym tygodniu odbyła się w Nowym Jorku – uhonorowano Gwen Stefani za Harajuku Lovers w kategorii kobiece perfumy luksusowe, oraz nagrodzono zapach Sean John – I Am King jako najpiękniejsze męskie perfumy luksusowe.

Wśród zapachów popularnych zwyciężyły: American Beauty Beloved – dla kobiet, a dla mężczyzn McGraw by Tim McGraw.

Najlepsze niszowe perfumy to Chloé Eau de Perfum oraz Burberry the Beat for Men. Paris Hilton zwyciężyła w kategorii najpiękniejszych zapachów sygnowanych przez gwiazdę, a tytuł perfum nadzwyczajnych otrzymał A Travers Le Miroir Thierry Mugler.

Za zapach marki sprzedaży bezpośredniej nagrodę otrzymał Victoria’s Secret Sexy Little Things, natomiast Aquafine został uznany za technologiczny przełom roku, a najlepszą linią kosmetyków do kąpieli i pielęgnacji ciała okazała się Angel – Les Parfums Corps by Thierry Mugler.

Harajuku Lovers oraz Ma Dame Jean Paul Gaultier i Avon Bond Girl 007 oraz McGraw by Tim McGraw – otrzymały nagrodę na najlepiej zaprojektowane opakowania perfum luksusowych i popularnych.

W kategorii „zapachy do wnętrz” bezkonkurencyjna okazała się kolekcja Nest Fragrances Candles. Sensuous – The Estée Lauder Cos i Dirty English From Juicy Couture for men – Elizabeth Arden otrzymały wyróżnienie za najlepsze kampanie w mediach.