Operacje plastyczne zawsze niosą pewne ryzyko. Operacyjne powiększanie pośladków jest jednym z najtrudniejszych zabiegów, ponieważ w ich trakcie może dojść do wielu komplikacji. Panuje przekonanie, że ryzyko wystąpienia powikłań jest ogromne. Wśród nich możemy odnaleźć nawet zgon pacjenta. Nie powstrzymuje to jednak marzących o idealnych kształtach młodych kobiet.

Jak Martyna Kondratowicz z „Hotelu Paradise” wyglądała przed operacjami? ZDJĘCIA

Operacja pośladków

Operacja pośladków była marzeniem modelki z New Dheli, Shilpii Sethi. Gdy miała dwadzieścia lat, postanowiła poddać się operacji powiększenia pupy. Jednakże efekt nie był zadowalający, a młoda dziewczyna przez najbliższe pół roku nie mogła nawet usiąść. Taka była cena za gonienie za ideałem.

Modelka szczerze o operacji pośladków

W trakcie rozmowy z MailOnline modelka wyjawiła swój sekret. Można było się domyślać, że jej pośladki to nie wypracowany w pocie czoła dar natury, lecz ingerencja człowieka. Niestety, chirurg, który wykonywał operację popełnił błąd, który sprawił, że dziewczyna musiała się leczyć. Skutki zabiegu odczuwała ponad pół roku.

Operacje pośladków są jednym z chętniej wybieranych zabiegów

Duża pupa stała się jedną z najbardziej pożądanych cech wyglądu już jakiś czas temu. Modę na krągłe pośladki rozkręciły dodatkowo fit instagramerki, które wrzucały imponujące zdjęcia swoich sylwetek. Niestety, bardzo często zapominamy, że ten ideał to niekoniecznie zasługa wyrzeczeń i ćwiczeń. Bardzo często to ingerencja chirurga, która nie zawsze będzie miała szczęśliwe zakończenie…

Zobacz, jak Blanka Lipińska wyglądała przed operacjami

Nieudana operacja pośladków

Mając dwadzieścia lat, Shilpa Sethi postanowiła powiększyć kilkukrotnie swoje pośladki. Znalazła lekarza w Miami, który w internecie miał mnóstwo wzorowych opinii. Postanowiła mu zaufać. Niestety, ale to był ogromny błąd. Duszności, rwące bóle oraz to, że nie mogła nawet usiąść były ceną za źle wykonany zabieg. Okazało się, że wszystkie komentarze w internecie zostały wykupione. Młoda dziewczyna musiała przejść aż trzy operacje naprawcze, dzięki którym pozbyła się efektów źle wykonanego pierwszego zabiegu. Jak Wam się podoba sylwetka modelki?