Na każdym zdjęciu w mediach społecznościowych oraz w programach telewizyjnych Kylie Jenner wygląda jak idealna, gładka lalka bez skazy. Zawsze perfekcyjnie ułożone włosy i doskonale dobrany makijaż. Do tej pory wszyscy myśleli, że nie ma nic do ukrycia. Tymczasem w sieci pojawiło się zdjęcie, które świadczy zupełnie o czymś innym.

Celebrytka wraz ze swoim chłopakiem Travisem Scottem pojawiła się na najnowszej okładce magazynu „GQ”. Pozuje w czarnym kostiumie, który odsłania dość dużo ciała. Wygląda jak zawsze rewelacyjnie, ale najbardziej rzucającą się w oczy rzeczą nie są jej odsłonięte fragmenty ciała. Na jej nodze maluje się bowiem ogromna blizna. Ewidentnie pominięta przez grafika, który na pewno zajmował się postprodukcją zdjęcia.

ZOBACZ TEŻ: KYLIE JENNER ZNOWU W OGNIU KRYTYKI. CHODZI O JEJ NOWY MANICURE… (FOTO)

Okazuje się, że to nie pierwszy raz, kiedy Jennerka pokazuje bliznę. Wcześniej udostępniała jej zdjęcie na Instagramie. Od tamtej pory minęły jednak dwa lata. To wtedy celebrytka przyznała, że kocha swoją bliznę i wyznała, jak powstała. Jest efektem zabawy w chowanego. Pięciolatka bawiła się ze swoją siostrą Kendall i zahaczyła nogą o drut wystający z bramy.

Blizna z wiekiem stawała się coraz mniejsza, jednak dla Kylie nigdy nie przestała być ważna. Fani wypełnili sekcję komentarzy pozytywnymi komentarzami. Celebrytka jest jedną z najmłodszych miliarderek na świecie, a mimo to według jej fanów wciąż pozostaje zwykłą kobietą i istotą ludzką. To oczywiste, jednak spojrzenie na jej bliznę jest orzeźwiające. Zwłaszcza że nosi ją celebrytka pozornie tak nietykalna, jak Kylie.

ZOBACZ TEŻ: KYLIE JENNER CHWALI SIĘ KONDYCJĄ WŁOSÓW: NARESZCIE!!! (FOTO)

Co wy na to?