Skoro pół Ameryki bawi się w ciepłym, kalifornijskim słońcu na Coachelli, to sygnał, że wiosna jest już w pełni! A wiadomo, że od muzycznych festiwali do gwałtownych zmian włosów u celebrytów jest już całkiem niedaleko. Tym samym przyglądamy się nowym, pudrowym włosom Emily Ratajkowski. Widziałaś ją kiedys w różu?

Zdjęciem celebrytki z nowymi włosami podzielił się na swoim instagramie jej wizażysta – Hugo Vanngo. Widać na nich różowo-pudrowe kosmyki, które puszczone frywolnie, doskonale odnajdują się w towarzystwie mocnego, rozświetlającego makijażu.

Hugo zdradził również, dlaczego modelka postawiła na tak odważny koloru. Okazuje się, że to wcale nie była zabawa z włosami a wybór nie był przypadkowy – Emily zaraz po zmianie koloru udała się na sesję zdjęciową do Love Magazine. Podobno ma być to naprawdę wspaniała i przemyślana sesja z okładką w roli głównej.

ZOBACZ TEŻ: EMILY RATAJKOWSKI O SWOJEJ WIECZORNEJ PIELĘGNACJI KOSMETYKAMI ZA PONAD 3 TYSIĄCE

Biorąc pod uwagę, że modelka raczej nie zmienia koloru włosów, a przeważnie posiłkuje się perukami, można śmiało stwierdzić, że to spora zmiana. Do tej pory co najwyżej eksperymentowała z różnymi odcieniami brązu na swojej głowie, w tym również miodowymi pasemkami.

Pasują jej nowe włosy?