Gwiazdy wyznaczają trendy w modzie i makijażu, ale mają też sporo pracy jeśli chodzi o Instagram – w końcu filtry i hasztagi nie załatwią całej sprawy… Do zdjęcia potrzebna jest też dobra mina, a w tej kwestii nie ma oczywiście większej królowej niż Kim Kardashian. Ale nie tylko ona wie jak stworzyć selfie idealne. Zobacz ich najlepsze propozycje:

ZOBACZ TEŻ: ARIANA GRANDE MA WIELKI TATUAŻ Z JEDNYM Z BOHATERÓW POPULARNEGO ANIME!

Kaczy Dziubek zawsze wygląda słodko na zdjęciach.

To zdjęcie typu Found my Light . Ale żeby wyszło naprawdę dobrze musisz złapać odpowiedni moment i znaleźć chwilę dobrego oświetlenia.

Zrób minę, która pokazuje jak bardzo w tej chwili się nudzisz. Najlepiej podeprzyj dłonią twarz i od niechcenia zrób sobie zdjęcie. Niezwykle proste i efektowne w jednym.

Od kiedy istnieje selfie, istnieje ta mina. A jej popularność wcale nie słabnie, każdy lubi dawać całuski, ale jest jeszcze jedna rzecz, która sprawia, że wszyscy uwielbiamy te zdjęcia – szczuplejsza twarz i podkreślone kości policzkowe.

To ulubieniec Kylie Jenner. Jeśli masz akurat świetny makijaż oczu, to selfie będzie najlepsze – podnieś lekko brew i lekko przechyl głowę na bok.

Squinch to najlepszy wybór na szybkie selfie – po prostu zmruż lekko oczy jakbyś patrzyła w słońce.

To selfie ma prostą nazwę – pazur, a to dlatego, że właśnie piękny mani gra tu główną rolę. Po prostu trzymaj rekę blisko twarzy i uwydatnij swoje piękne dłonie!