Total look w bieli, proponowany na ten sezon przez największych projektantów (Chanel, Victoria Beckham czy Donna Karan), to jeden z najgorętszych trendów. Decydując się na niego, warto postawić na mocny akcent kolorystyczny, na przykład czerwień w dodatkach lub na włosach, który pomoże nadać całej stylizacji nieco „pazura”.

Zabawa dodatkami, fakturami i fasonami

Biel może być nie tylko wykwintna i dystyngowana, ale również niewinna i ożywcza. Ubranie się w nią od stóp do głów potrafi odjąć lat, sprawić, że sylwetka wyda się lżejsza i pięknie podkreślić letnią opaleniznę. Łatwo jednak uzyskać też efekt odwrotny od zamierzonego. Źle dobrane białe ubrania mogą uwydatnić wszystkie niedoskonałości naszej urody i figury. Dlatego decydując się na total look w tym kolorze, dołóżmy czarne lub czerwone detale – pasek, torebkę, szpilki, bransoletkę, kapelusz czy okulary przeciwsłoneczne w ciemnej oprawie. Jeśli nie mamy w swojej garderobie takich rzeczy, warto skorzystać z wyprzedaży, które ruszyły w połowie czerwca. Skoro wybór koloru mamy już z głowy, bawmy się fakturami i fasonami ubrań, zestawiając ze sobą na przykład zwiewną sukienkę z grubą, sztywną marynarką lub lekką koszulę z ołówkową spódnicą. Nie zapominajmy o tiulu, który pojawił się prawie we wszystkich kolekcjach na ten sezon.

Ogniste włosy przełamią biel

Zazwyczaj lubimy swój wizerunek i niechętnie go zmieniamy, ale raz na jakiś czas warto zaszaleć. Jeśli decydujemy się na czerwień we włosach dla ożywienia białych stylizacji, sam kolor zapewni nam ekstrawagancki wygląd. Dlatego im bardziej klasyczna, prosta i symetryczna fryzura, tym lepiej. Postawmy na harmonijne proporcje i precyzyjne, geometryczne cięcia oraz sprawdzone uczesania, które zapewni nam tylko wizyta w profesjonalnym salonie. Jeśli wybierzemy koloryzację farbami Inoa Carmilane marki L’Oréal Professionnel,fryzjer-ekspertbędzie w stanie stworzyć ciekawy efekt składający się z kilku tonów, wybierając różne odcienie czerwieni. Da nam to wrażenie żywej faktury włosów. W przeciwieństwie do nas, ekspert dokładnie wie, jaki rezultat otrzyma w wyniku zmieszania różnych farb. Dodatkowo w salonie możemy skorzystać z profesjonalnej diagnozy stanu włosa, zyskamy najlepszą pielęgnację w trakcie i po koloryzacji oraz poradę dotyczącą tego, czym i jak kontynuować dbanie o ognistą fryzurę w domu.