Eveline Cosmetics wprowadza trzy rodzaje kremów pod prysznic przeznaczone do oczyszczania cery tłustej i mieszanej, normalnej i wrażliwej oraz suchej naczynkowej. Seria Express Face Care poza nowatorskimi rozwiązaniami wynikającymi z połączenia dobrze dobranych pod względem pielęgnacyjnym produktów to idealne rozwiązanie dla kobiet, którym zależy na dokładności i szybkości demakijażu.

Kremy pod prysznic Express Face Care kompleksowo opowiadają na wszystkie potrzeby cery, zastosowane rano z powodzeniem mogą służyć jako baza pod makijaż a wieczorem przygotowują cerę do nocnej regeneracji. Krem może być jedynym kosmetykiem używanym do pielęgnacji nie tylko na wakacjach.

Wreszcie jest produkt, który doskonale dostosowuje się do tych potrzeb – krem do twarzy pod prysznic, kosmetyk perfekcyjnie oczyszczający cerę, wygodny w użyciu i delikatny dla skóry!

Do zastosowania zarówno jako jedyny produkt do oczyszczenia twarzy jak również w połączeniu z innymi formami demakijażu.

Na szczególną uwagę zasługuje jego zaskakująca puszysta konsystencja. Produkt po wyciśnięciu z tubki łączy w sobie cechy kremu i pianki. Idealnie rozprowadza się po powierzchni skóry. Bardzo delikatny, kremowy zapach dający natychmiastowe uczucie odświeżenia i oczyszczenia skóry. Delikatnie rozprowadzony i pozostawiony na kilka sekund powoduje idealne oczyszczenie twarzy.

Aby dostosować się do różnorodności potrzeb kobiecej cery firma Eveline Cosmetics ma w ofercie trzy rodzaje kremów pod prysznic przeznaczone do oczyszczania cery tłustej i mieszanej, normalnej i wrażliwej oraz suchej naczynkowej. Taki podział sprawia, że każda kobieta może zakupić produkt idealnie dostosowany pod względem aspektu pielęgnacyjnego do potrzeb jej skóry.

Wybierz swój typ!

Odżywcze kremy pod prysznic od Eveline

KREM DO TWARZY POD PRYSZNIC 2w1
Mleczko Oczyszczające i Krem Odżywczy do cery suchej i naczynkowej

Skóra naczynkowa to typ cery sprawiający bardzo dużo problemów zarówno w doborze produktów do demakijażu jak również pielęgnacyjnych. Skłonność do krępującego rumienia, tendencja do powstawiania teleangiektazji a także suchość i łatwość powstawania podrażnień to główne problemy, z którymi borykają się kobiety z cerą naczynkową. Nowoczesny krem pod prysznic to produkt, który jest w stanie dostosować się do wszystkich najważniejszych potrzeb takiej skóry.

Cena: ok. 15,99 zł / 100 ml

Odżywcze kremy pod prysznic od Eveline

KREM DO TWARZY POD PRYSZNIC 2w1
Oczyszczające i Krem Odżywczy do cery normalnej i wrażliwej

Mleczko Oczyszczające i Krem Odżywczy do cery normalnej i wrażliwej Express Face Care krem do twarzy pod prysznic dla cery normalnej i wrażliwej to produkt, który zapewnia pielęgnację dla skóry, która źle reaguje na większość tradycyjnych produktów. Kosmetyk zawiera tylko łagodne i nie uczulające skóry produkty pielęgnacyjne. Łączy w sobie cechy mleczka do demakijażu, nawilżającego kremu i odżywczego serum.

Cena: ok. 15,99 zł / 100 ml

Odżywcze kremy pod prysznic od Eveline

MULTI CLEANSER + KREM DO TWARZY POD PRYSZNIC 5w1
do cery tłustej i mieszanej

Express Face Care Multi-Cleanser krem do twarzy pod prysznic dla cery mieszanej i tłustej, który nałożony na twarz pod prysznicem jednocześnie pełni funkcję kremu oczyszczającego i maseczki z peelingiem. Należy go rozprowadzić kolistymi ruchami na całej skórze twarzy z pominięciem okolicy oczu i ust. Wyczuwalne pod palcem, maleńkie drobinki działają jak peeling, dokładnie oczyszczają pory i usuwają martwy naskórek. Składniki produktu są tak dobrane, że zastępuje oczyszczające mleczko, nawilżający krem, peeling, maseczkę i normalizujące serum.

Cena: ok. 15,99 zł / 100 ml

www.eveline.eu