Przypatrz się bardzo dokładnie. Jest coś, co dzieje się z najbardziej znanymi „twarzami” Hollywood. Są przecudownie wypełnione prawda? Nie, nie w ten sposób. Niemal każdy rozwinięty czerwony dywan pozwala dostrzec wyjątkowy makijażu oczu, który obejmuje perfekcyjny obrys linii wodnej oraz przestrzenie między rzęsami.

Praca makijażem na linii wodnej nie jest nowością. Jednak sposób, w który robią to wizażyści celebrytów, sprawia, że chcemy opowiedzieć Wam o tej technice. Zaskakujące odcienie kolorowych eyelinerów są aplikowane właśnie w tym nieoczywistym miejscu. Co więcej, kolor ukradkiem nakładany jest na czarny eyeliner!

ZOBACZ TEŻ: MALOWANIE „KOCIEGO OKA” JESZCZE NIGDY NIE BYŁO TAK PROSTE! POKOCHASZ TĘ SZTUCZKĘ

Dotychczas jasne, przeważnie białe eyelinery, używało się do powiększenia oczu. Kolorowy eyeliner na linii wodnej daje nowe życie trendom w tym zakresie. Odwrócony makijaż oka w ostatnich tygodniach zawładnął mediami społecznościowymi. W taki sposób malowały się między innymi Mandy Moore, Rihanna oraz Lady Gaga.

Kombinacją, która z pewnością je rozjaśni, jest zestawienie granatowego i czarnego eyelinera ze złotymi cieniami do powiek. Jeszcze ciekawiej wygląda ombre wykonane na linii wodnej! Tak! Jaśniejsze kolory eyelinera przechodzące w ciemniejsze, będą prezentowały się wręcz bosko!

ZOBACZ TEŻ: 8 NAJLEPSZYCH EYELINERÓW W ŻELU (FOTO)

Wypróbujesz?