Przez całą karierę Charlize Theron przechodziła wiele drastycznych metamorfoz. Zmieniała się fizycznie praktycznie pod każdym względem. Tym razem musiała przytyć 22 kilogramy. Jak się domyślacie, było to dla niej wielkie wyzwanie.

Pierwsze co przyszło nam do głowy to pytanie, czy aktorka nie bała się takiej zmiany. Przybranie na wadze dwudziestu kilogramów to dla kobiety naprawdę spore wyzwanie. Pojawiają się obawy przed powrotem do formy.

ZOBACZ TEŻ: DOMINIKA GWIT ZNOWU UDOWADNIA, ŻE ZŁOŚLIWE KOMENTARZE MA W NOSIE? (FOTO)

W jednym z wywiadów, podczas którego aktorka opowiadała o najnowszym filmie „Tully”, wyznała, że zrobiła to, ponieważ chciała poczuć, co czuje i myśli kobieta z nadwagą. Uznała, że najlepszym sposobem będzie po prostu, stanie się nią.

Utrzymanie wagi przez cały okres filmowania nie było łatwe. Theron musiała poważnie zmienić swoje nawyki żywieniowe. Zmiana diety miała być zabawna, ale jedzenie cukru i tłuszczu szybko odbiło się na jej zdrowiu.

ZOBACZ TEŻ: KAROLINA SZOSTAK ZNOWU SCHUDŁA? ZOBACZCIE JEJ NAJNOWSZE ZDJĘCIA! (FOTO)

Pierwsze trzy tygodnie były zabawne, czułam się jak dziecko w sklepie ze słodkościami. Fajnie było jeść śniadania w In-N-Out (mekka amerykańskich hamburgerów) i popijać je koktajlami. Po trzech tygodniach przestałam się dobrze bawić. Musiałam ustawiać alarm w środku nocy, aby utrzymać wagę. W końcu przestałam jeść, a zaczęłam wpychać jedzenie w gardło. Ciężko było mi utrzymać tę wagę.-tłumaczy aktorka.

Gwiazda ujawniła, że skutki niezdrowego odżywiana zaczęła odczuwać również psychicznie. Szybka reakcja i wizyta lekarza, zatrzymały pierwszy etap depresji!

ZOBACZ TEŻ: TAK, KOBIETA NA TYCH ZDJĘCIACH TO NAPRAWDĘ JEST… RIHANNA! (FOTO)AJNOWSZE ZDJĘCIA! (FOTO)

Brawo za odwagę!