Popularna na całym świecie modelka zdradziła prosty trik, który pozwoli Ci „schudnąć” w kilka sekund. To banalnie proste. Jedyne, co musisz zrobić, to odpowiednio zapozować!

Red Lipstick Monster pokazuje, jak łatwo manipulować wyglądem sylwetki na zdjęciu

Odchudzający trik

Zastanawiałaś się, jak dziewczyny na Instagramie to robią, że zawsze mają nienaganną sylwetkę w kształcie litery S? A może wydawało Ci się, że naprawdę wyglądają tak na co dzień? Znana na całym świecie francuska modelka zdradziła sekret idealnych figur Instagirls. Wystarczy odpowiednia poza i ustawienie aparatu. Stanie na palcach, przechylenie tułowia i wysunięcie jednej nogi do przodu zapewni nam perfekcyjną figurę.

Odchudzający trik Gabrielle Caunesil

Gabrielle jest znaną na całym świecie 27-letnią francuską modelką. Na Instagramie obserwuje ją ponad milion fanów z różnych zakątków. Gwiazda wykorzystała swoje ogromne zasięgi i pokazała, że nawet ciało modelki może wyglądać przeciętnie. Wszystko jest kwestią pozy! Wstawiła zdjęcia, które były robione jedno po drugim. Różni je jedynie ustawienie ciała.

Odchudzający trik: to samo ciało, inna pozycja

Swoje zdjęcia opatrzyła opisem, w którym przekazała swoim fanom coś bardzo ważnego. Podkreśliła, że obie osoby na zdjęciu to ona i że obie są piękne. Ma być to przypomnienie dla jej obserwujących, że wszystko zależy od perspektywy.

„Mój ojciec zawsze mówił, że ideały są nudne i nie istnieją. Kocham i akceptuję moje ciało pod każdym kątem”.

To poruszający apel, aby zaakceptować siebie i swoje ciało takim, jakie jest.

Rianne Meijer: ta nietypowa influencerka zdobywa coraz większą popularność, odczarowując Instagram. Musisz to zobaczyć!

Odchudzający trik: dziewczyny dziękują modelce za jej post

Ten „odchudzający” trik spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. Dziewczyny są wdzięczne modelce, że pokazuje, że idealna sylwetka tak naprawdę nie istnieje, a to, co widoczne w social mediach, nie zawsze jest prawdziwe. Może się wydawać, że wszystkie o tym wiemy, ale patrząc na wypowiedzi fanów gwiazdy, wciąż mamy potrzebę usłyszenia tego z ust kogoś, kto właśnie uchodzi za ideał.

 „Na obu zdjęciach jestem piękna, na obu to ja (…). Bycie codziennie pod czujną obserwacją i oceną miliona osób może być trudne, zwłaszcza, jeśli pojawia się hejt, ale dziś czuję się już na tyle silna, aby pokazać wam, kim naprawdę jestem, ze wszystkimi moimi wzlotami i upadkami. Że jestem „doskonale” niedoskonałym człowiekiem (…)”.

A jak Wam podoba się zdjęcie, które wstawiła Gabrielle Caunesil?