Przygotuj się na spotkanie z Marienne. Trzeci sezon serialu „You” w końcu pojawił się na Netflixie i zachwycił nas nowymi postaciami. Jedną z nich jest właśnie Marienne. Inteligentna, rzeczowa bibliotekarka, grana przez Tati Gabrielle. Aktorka zagwarantowała widzom piękną przejażdżkę po całym spektrum emocji, ale co napędza ją prywatnie? Oto 5 nieznanych faktów na temat Tati Gabrielle.

W dzieciństwie pracowała jako modelka

Zanim pojawiła się na ekranie, Tati była modelką Macy’s i Nordstrom. „Moja mama zgłosiła się na ochotnika, by wziąć mnie na kilka pokazów mody dla Macy’s i Nordstrom w Westfield Center w San Francisco”– powiedziała magazynowi Wonderland . „Moja mama często wspomina, jak zamarłam na środku mojego pierwszego pokazu. Byłam nieśmiałą, ale ekscentryczną dziewczyną i zawsze miałam ogień w sercu. Czuję, że zawdzięczam mu swoją pewność siebie!”

6 sezon „Peaky Blinders” już wkrótce na ekranach!

Rola, dzięki której zyskała sławę

Tati znana jest z roli Prudence, którą zagrała w serialu Netflixa „Chilling Adventures of Sabrina”, ale miała także role w disneyowskich KC Undercover, The 100 oraz The Owl House . Zapytana, w jaki sposób wprowadza różnorodność do swoich postaci, Tati odpowiedziała, że szuka „punktów względności, aby lepiej zrozumieć postać”. Mówi, że ta metoda pozwala jej „naturalnie odgrywać zniuansowane postacie”.

Jej mama jest jej bohaterką

W poście na Instagramie z okazji Dnia Matki w 2019 roku Tati nazwała swoją mamę „pierwszą superbohaterką” i „najwspanialszą”, jaką kiedykolwiek znała.

Rihanna jest dla jej ikoną mody

„Rihanna jest dla mnie wielką inspiracją . Jest bardzo ekscentryczna, eklektyczna w sposobie ubierania się i bardzo ekspresyjna. Zupełnie tak jak ja ja”. Aktorka w jednym z wywiadów powiedziała również, że czerpie inspiracje od nieżyjącej już Lisy „Left Eye” Lopes. „Lubię starą i nową szkołę. Jeśli chodzi o starą szkołę, Left Eye [Lisa Lopes] z TLC jest dla mnie wielką inspiracją – szalona, seksowna, fajna chłopczyca z kobiecym polotem”.

Tati dopiero zaczyna

Oprócz aktorstwa, Tati chce poszerzyć swoje horyzonty pisząc, produkując i reżyserując. Chce również wejść do branży muzycznej i spróbować jako djka.

Twórca „Squid Game” wyjaśnił ukryte znaczenie ważnego szczegółu. Ta zagadka nie dawała widzom spokoju

Sonda

Serial You

Oglądasz 3 sezon serialu "You"?