Jeśli ktoś myśli, że kobiety i mężczyźni zaczną kiedyś rozumieć się bez słów, to jest chyba trochę naiwny. Różnice między nami są na tyle istotne, że „wojna płci” będzie trwała już zawsze. Grunt, to przynajmniej okazywać sobie wsparcie i przymykać oczy na ewentualne słabości. Tak byłoby najprzyjemniej, ale słowa tego mężczyzny odbierają nadzieję na porozumienie.

Kobiety robią to z ODKURZACZEM, żeby skrócić miesiączkę. Lekarze alarmują

Menstruacja to jeden z tematów, który ewidentnie nas dzieli. My borykamy się z krwawieniem, skurczami i wahaniami hormonalnymi. Panowie nie za bardzo chcą nam współczuć, uważając zazwyczaj, że użalamy się nad sobą. Nie wspominając o żartach z PMS. On poszedł jednak o krok dalej i jednym wpisem brutalnie obraził wszystkie przedstawicielki płci pięknej.

„Miesiączka jest obrzydliwa i to w 100 procentach wasza wina” – oznajmił pewien użytkownik Facebooka.

Jestem już naprawdę zmęczony kobietami, które ciągle narzekają na coś, co jest w 100 procentach ich winą. Po pierwsze – miesiączka jest obrzydliwa. Dlaczego czujecie potrzebę, by opowiadać o tym wszystkim? „Przepraszam, jestem w złym nastroju, bo nadszedł ten moment w miesiącu” – co z tobą nie tak?

 

Cała wasza robota to wyglądać schludnie i zachowywać się kobieco. Zamiast tego chodzicie przygarbione marudząc z powodu bólu brzucha. Nie ma w tym niczego sexy, a mentalny obraz tej sytuacji jest jeszcze gorszy. Wsadzacie w siebie falliczne przedmioty, które mają zatamować wyciek. A to tylko wasze ciało próbuje się desperacko pozbyć waszej toksycznej krwi.

To wszystko wasza wina

– przekonuje mężczyzna zafascynowany kobiecą menstruacją.

 

Nie jesteście mężczyznami, a to oznacza, że wasi przodkowie nie musieli polować na dziką zwierzynę. Zawsze byłyście tylko zbieraczkami, które szukały pożywienia na ziemi. Ale teraz, zamiast pożywiać się sałatkami, nasionami i owocami, widzę jak wy potwory obżeracie się burgerami, stekami i kurczakiem.

 

Wasze ciało próbuje się tego pozbyć, dlatego krwawi. Wasz układ pokarmowy nie daje sobie z tym rady. Dlatego nie mam ani trochę współczucia dla waszego wyolbrzymionego bólu

– kończy swój absurdalny wywód, który z oczywistych względów zbudził ogromne poruszenie na Facebooku.

„To nie może być prawda. Powiedzcie mi, że żaden facet tak nie myśli”. „On chce nam przekazać, że krew pochodzi z układu pokarmowego”. „Czepiasz się tamponów? Mam nadzieję, że twoja kobieta z nich zrezygnuje i zacznie plamić krwią wszystko, na czym usiądzie” – czytamy w komentarzach.

6 objawów miesiączki, które nie są normalne. Nie ukrywaj ich przed ginekologiem

My też mamy nadzieję, że to tylko marna prowokacja.