Według informatora powiązanego z rodziną królewską jej członkowie obawiają się, że najnowszy wywiad Mehgan Markle przyćmi 25. rocznicę śmierci księżnej Diany. Księżna Sussex opowiedziała o rodzinie królewskiej w długim wywiadzie dla nowojorskiego magazynu The Cut, twierdząc, że książę Harry „stracił” relację ze swoim ojcem, księciem Karolem. Opowiedziała też jak „szczęśliwa” była z opuszczenia Wielkiej Brytanii.

Księżna Diana przewidziała swój śmiertelny wypadek samochodowy w przerażającej notatce

Wywiad Meghan Markle

Wywiad został opublikowany zaledwie dwa dni przed rocznicą śmierci Diany, która zginęła tragicznie w wypadku samochodowym w Paryżu 31 sierpnia 1997 roku. W wywiadzie przeprowadzonym w domu Markle stwierdziła ona, że istnienie jej związku z Harrym „zaburzało hierarchię”. Jedno ze źródeł, które zna Markle, powiedziało, że 41-latka udzieliła wywiadu, aby promować swój nowy podcast Spotify „Archetype”, który zadebiutował online w ubiegłym tygodniu. W pierwszym odcinku wystąpiła mistrzyni tenisa Serena Williams ; drugi odcinek z Mariah Carey ukazał się dzisiaj, czyli dzień przed rocznicą śmierci Diany Spencer.

Harry i William zawsze spokojnie obchodzą rocznicę śmierci mamy, a Harry wysyła kwiaty na grób swojej matki w jej rodzinnym domu w Althorp House. Książęta mieli zaledwie 15 i 12 lat, kiedy zmarła ich matka. W ubiegły czwartek Harry powiedział: „W przyszłym tygodniu mija 25. rocznica śmierci mojej matki i na pewno nigdy nie zostanie zapomniana. Chcę, aby był to dzień pełen wspomnień o jej niesamowitej pracy i miłości do tego, jak to robiła”.

Informator z pałacu przyznał, że był zszokowany komentarzami Markle na temat „utraconego związku” Harry’ego z Karolem. Autor wywiadu Omid Scobie, przyjaciel Markle, zasugerował, że jej cytat z wywiadu The Cut mógł zostać źle zrozumiany ze względu na sposób, w jaki został zredagowany. „Meghan mówi, że nie chce, aby Harry stracił swojego ojca tak jak Meghan straciła swojego” – napisał na Twitterze.

Charakter pokerzystki i bystry umysł. Jak imię Magdalena wpływa na Twój charakter?

Sonda

Wywiad Meghan Markle

Myślisz, że data tego wywiadu została wybrana celowo?