Piosenka „365 Days”, którą Marissa nagrała we współpracy z EMO na potrzeby filmu „365 Dni: Ten Dzień” podbiła serca słuchaczy na całym świecie w zaledwie 48 godzin po premierze. To ogromny sukces młodej artystki, która przed premierą EPki „Stranger” wydała cztery autorskie single.

Dwa dni po wypuszczeniu, singiel został odsłuchany aż 250 tys. razy w serwisie Spotify. W globalnym zestawieniu Shazam plasuje się na bardzo wysokim 12 miejscu. Ogromną popularnością cieszy się wśród słuchaczy z Niemiec (14 miejsce na liście hitów Shazam), utwór znalazł się również w TOP50 w 11 krajach na świecie oraz TOP150 w 28 państwach.

Tydzień muzycznych nowości od Marissy

„Moja muzyka jest zawsze w pełni moja. Nikt nie pisze za mnie tekstów, a przy produkcji muzyki zawsze jestem obecna i daję jakieś wskazówki, aby to brzmiało tak, jak to sobie wyobraziłam. Co do tekstów, nie ukrywam, że bardzo często piszę je ze łzami w oczach, ponieważ wiąże się z nimi emocjonalnie” – mówi Marissa wywiadzie dla serwisu Plejada.

Hitowy singiel pojawił się na pierwszej anglojęzycznej EPce Marissy o tytule “Stranger”, która zawiera cztery autorskie numery. Trzy z nich możemy usłyszeć w najnowszej części kultowej produkcji “365 dni”, której pierwsza część była streamingowym hitem na całym świecie. Czwarty numer to anglojęzyczna wersja “Znajomej” – “Poison.

Już nie kwiaty i pastele. Tej wiosny gwiazdy lansują zupełnie inny, futurystyczny manicure

Mat.prasowy