Mogłoby się wydawać, że pięć minut Gosi Andrzejewicz przeminęło na dobre. Niegdyś jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek od lat błąka się po obrzeżach show-biznesu, nie wzbudzając już przy tym większego zainteresowania mediów. Wszystko wskazuje jednak na to, że może się to zmienić, bo Andrzejewicz znów znalazła się na świeczniku. A to za sprawą naprawdę efektownej metamorfozy.

Gosia Andrzejewicz zdjęła doczepy i przefarbowała włosy

Parę dni temu piosenkarka przypomniała o osobie nową fryzurą – zrezygnowała z imponująco długich doczepów na rzecz krótkiej fryzurki z kurtynową grzywką. Jak się jednak okazało, była to zaledwie kropla w morzu zmian dokonanych przez Andrzejewicz.

Billie Eilish ofiarą fryzjera: „spalił połowę moich włosów”

Na gali Mister Polski 2019 celebrytka zaprezentowała nie tylko nową fryzurę, ale także zupełnie odmienioną sylwetkę. Jak wyjaśniła na Instagramie, dzięki ciężkim treningom zrzuciła aż 12 kg. Pochwaliła się też rozpoczęciem współpracy z nową stylistką.

Faceci, którzy nigdy nie powinni zapuszczać włosów. Po ich ścięciu mają wzięcie

Jak więc widać, Andrzejewicz jest naprawdę zmotywowana, by wrócić do pierwszej ligi polskich gwiazd. Myślicie, że jej się to uda? Trzeba przyznać, że jej zmiana jest naprawdę imponująca.