Demi Lovato jak wielu artystów sceny muzycznej, też ma słabość do tatuaży. Posiada ich naprawdę imponującą ilość, jednak to, co czyni je wyjątkowymi, jest to, że za każdym z nich kryje się jakieś głębsze znaczenie. Gwiazda wytatuowała sobie między innymi wizerunek swojej prababci, cytat bądź silna, który odnosi się do jej walki z nałogiem i zaburzeniami odżywiania, czy różę, symbolizującą 6 miesięcy w trzeźwości…

Demi Lovato bez makijażu świętuje 27 urodziny. Tak przytyła na odwyku

Ostatnio do jej pokaźnej kolekcji dołączył nowy wzór. Lovato wytatuowała sobie na przedramieniu literę T, a symbolika tatuażu naprawdę łamie serce.

Demi Lovato pokazała jak wygląda w bikini. Zupełnie zrezygnowała z retuszu

Piosenkarka pochwaliła się nowym dziełem na Instagramie i tam też wyjaśniła jego znaczenie. Jak się okazało litera to inicjał jej zmarłego w zeszłym tygodniu przyjaciela Thomasa Trussella III. Jak donoszą amerykańskie media, chłopak przedawkował narkotyki, a jego śmierć naprawdę wstrząsnęła Demi.

T dla Tommiego. Spoczywaj w pokoju aniele. Zawsze będę cię kochać

Przypomnijmy – artystka od lat zmaga się z uzależnieniem od narkotyków, a w lipcu zeszłego roku sama otarła się o śmierć. Po kilku latach życia w trzeźwości wróciła do ćpania, a jedna z imprez w jej posiadłości w Los Angeles o mało nie skończyła się dla niej tragicznie.

Selena Gomez pogrążona w depresji? Jej wygląd zaniepokoił fanów

Można więc przypuszczać, że ta tragedia dotknęła ją podwójnie…