Jeszcze do niedawana Ariana Grande była szczęśliwą posiadaczką nowego tatuażu, który miał oznaczać 7 rings , ale najwidoczniej coś poszło nie tak jak powinno.

ZOBACZ TEŻ: DIAMENTOWE ZĘBY ARIANY GRANDE. OTO DLACZEGO POWINNYŚMY O NICH POROZMAWIAĆ…

Ariana jest już posiadaczką sporej liczby tatuaży, ale ten z pewnością będzie miał dla niej szczególne znaczenie. Piosenkarka chciała, by jej nowy tatuaż oznaczał 7 rings , ale po drodze coś poszło nie tak, bo zamiast tego, Ariana ma wytatowany na dłoni wyraz shichirin , co oznacza mały japoński grill.

Kiedy prawdziwe znaczenie jej tatuażu wyszło na jaw, Ariana szybko usunęła zdjęcie ze swojego Instagramu, ale i tak było już za późno. Jeden z fanów zamieścił je na Twitterze. A prawdziwe znaczenie potwierdzili jej japońscy fani.

Ariana chciała jeszcze ratować sytuację i tłumaczyła, że tatuaż okazał się bardzo bolesny, dlatego zdecydowała się na pominięcie dodatkowych symboli i przez to całe zamieszanie.

ZOBACZ TEŻ: ARIANA GRANDE PRZESZŁA METAMORFOZĘ. WYGLĄDA JAK PLASTIKOWA LALKA Z BOGATEGO DOMU

Piosenkarka postanowiła działać dalej – skonsultowała się z Ayumi Fuji z japońskiej szkoły językowej w Tokio i zapytała jak może poprawić tatuaż. Po rozmowie szybko przystąpiła do działania i poprawiła swoje shichirin .

Myślicie, że Internet szybko o tym zapomni?

Nowy tatuaż Ariany to totalna wpadka! Japońscy fani wytykają jej błąd