Kendall Jenner, chociaż zazwyczaj stara się unikać większych zmian w swoim wyglądzie, a na co dzień stawia na bardziej naturalny wizerunek, to w ostatnim czasie często zaskakuje fanów metamorfozami. W szczególności tymi, które dotyczą jej włosów.

Bella Hadid tą fryzurą przebiła metamorfozę Kendall. Ma bardzo krótkie włosy

Jedną z najgłośniejszych metamorfoz Kendall Jenner była zmiana koloru włosów na jasny blond na jednym z największych modowych wydarzeń – London Fashion Week. Podczas prezentacji nowej kolekcji Burberry Spring 2020 modelka pojawiła się na wybiegu w zupełnie odmienionym wizerunku.

To jednak wcale nie koniec zmian, bo już kilka tygodni później celebrytka powróciła do ciemnego koloru, by za chwilę znów rozjaśnić pasma do odcienia mlecznej czekolady.

Kendall Jenner została blondynką. To największa metamorfoza w jej życiu

Modelka nie zwalnia tempa i znów eksperymentuje z fryzurą. Tym razem wybrała koloryzację, która jeszcze kilka lat temu była niesamowicie popularna. Chodzi o dobrze znane wszystkim ombre hair.

Celebrytka postanowiła lekko przyciemnić pasma od nasady, a czekoladowy, jaśniejszy odcień pozostawiła na długości włosów. Efektami najnowszej koloryzacji podzieliła się na Instagramie.

6-letnia córka Kim Kardashian vlogerką beauty? Kanye West jest wściekły

Gwiazdy coraz częściej sięgają do fryzur z przeszłości. Szczególnie modne są jasne pasemka, kontrastujące z bazowym odcieniem włosów. A niedawno Dua Lipa ożywiła zapomnianą koloryzację z lat 90. łącząc ze sobą platynowy blond z czernią. Być może Kendall Jenner przywróci modę na ombre.