Dziś prezentujemy Wam ciekawostkę – gadżet firmy Mattel o nazwie Barbie Doll’d Up Nails Digital Printer, na którego punkcie mają oszaleć z radości dziewczynki i ich mamy.

Ta elektroniczna drukarka – w cenie 180 dolarów – oferuje możliwość wykonania ponad 1000 ozdób naklejanych bezpośrednio na paznokcie.

Sprzęt instalujemy tak jak każdą biurową drukarkę, wgrywamy do komputera PC oprogramowanie i możemy zaczynać zabawę z córką/siostrą/córką siostry/samą sobą.

Na paznokcie nakładamy lakiery dostarczone w zestawie, a następnie decydujemy, jaki wzorek ma się pojawić na płytce. Ustalamy też, w którym miejscu pojawi się nadruk, co przydaje się w przypadku większych paznokci dorosłych dziewczynek.

Wydruk naklejki trwa parę sekund, jednak nie jest to koniec pracy nad wyglądem paznokcia. Po wyjęciu dłoni z drukarki pora na samodzielne już usunięcie tuszu ze skórek i pomalowanie paznokci warstwą lakieru.

Oprócz przygotowanych wzorów istnieje możliwość wgrania swoich obrazków. Oczywiście efekt końcowy nie może równać się do pracy profesjonalistów, jednak dostarcza z pewnością dużo zabawy młodszym i starszym fankom ozdabianych paznokci.

Strona produktu jest dostępna tutaj.

Jak Wam się podoba taki gadżet?


Rzeczywisty efekt przed poprawkami