Jeśli śledzicie Kim Kardashian i jej markę, wicie, że minęło trochę czasu, odkąd wprowadziła na rynek inspirowaną walentynkami kolekcję perfum Candy Hearts. Następna premiera perfum jest tuż za rogiem, a reklamowana jest nagim ciałem celebrytki. Nazywa się KKW Body…

Perfumy pojawią się na rynku 30 kwietnia. Pierwsze raporty podawały, że to zapachy męskie. Tymczasem gwiazda reality show wyjawiła na Twitterze, że to perfumy unisex. Zapach KKW Body będzie zapachem samodzielnym, a nie częścią trio, jak jej dwie poprzednie kolekcje Candy Hearts i Crystal Gardenia.

ZOBACZ TEŻ: MEMY Z MUSKULARNĄ KIM KARDASHIAN PODBIJAJĄ INTERNET! (FOTO)

Największe zamieszanie wywołują oczywiście nie same zapachy, ale sposób ich promowania. Pierwszy zwiastun to popiersia wyrzeźbione z piasku. Zdjęcie zachęciło fanów do myślenia. Jednogłośnie stwierdzili, że będzie to zapach inspirowany stylem plażowym. Obrazy mogłyby nawiązywać także do inspirowanego skórą zapachu, zwykle zawierającego nutę piżma.

Kiedy w Sieci pojawiły się kolejne zdjęcia, oburzeni Internauci stwierdzili, że są zbyt nieprzyzwoite. Co prawda nie wiemy, jak wygląda buteleczka, ale fani spekulują, że będzie to coś przypominającego kultowe perfumy Jeana Paula Gaultiera w kształcie popiersia.

ZOBACZ TEŻ: OMG! KRIS JENNER POKAZAŁA ZDJĘCIE 17-LETNIEJ KIM KARDASHIAN! NIE UWIERZYCIE…

Co o tym sądzicie?

We took a mold of my body and made it a perfume bottle. @kkwfragrance

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

KKW BODY 4.30 by Vanessa Beecroft #KKWFRAGRANCE

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

#KKWBODY, KKW FRAGRANCE’S NEWEST PERFUME, IS COMING SOON ON 04.30

Post udostępniony przez KKW FRAGRANCE (@kkwfragrance)

COMING SOON 04.30

Post udostępniony przez KKW FRAGRANCE (@kkwfragrance)