Kylie Jenner ma tempo! Wygląda na to, że najmłodsza Jennerka nie osiada na laurach i nie zamierza się cieszyć dotychczasowymi sukcesami. Co kilka tygodni słyszymy, że wypuszcza nowe produkty. Ostatnio słyszeliśmy o nowej różowej paletce, halloween’owych produktach (w tym granatowe i żółte szminki do ust) oraz rozświetlacze. Nim zdążyliśmy zamówić te produkty, Kylie wrzuciła nowe lip kity (w tym nowy, czerwony hit) oraz opakowania nowych, dwóch paletek.

ZOBACZ TEŻ: KYLIE JENNER BEZ MAKE UP’U ODPOCZYWA NA JACHCIE

Niestety, opakowania paletek to jedyne na co możemy liczyć. Kylie nie pokazała niestety niczego więcej. Można natomiast domyślać się tego, co będzie w środku.

Obie paletki mają rozmiar zeszłorocznej NICE PALETTE, która zawierała 14 kolorów. W tamtym roku Kylie wydawała wszystkie swoje paletki w kwadratach, teraz natomiast stawia na zaokrąglone cienie.

Napis na palecie wskazuje na to, że cienie będą prasowane. Zgadujemy jednak, że wśród nich znajdzie się również miejsce na kilka prasowanych foliowych, które będą błyszczące. Naszym zdaniem będzie to 5 kolorów z błyskiem oraz 9 matowych, jednolitych.

ZOBACZ TEŻ: EFEKT WATY CUKROWEJ WYPRZE WŁOSY JEDNOROŻCA? KYLIE JENNER W NOWEJ FRYZURZE!

Palety są podpisane: PEACH oraz BURGUNDY. Stawiamy więc na brzoskwiniowe, żółte i zielone maty w pierwszej oraz ciemne fiolety, róże oraz granatowe cienie w drugiej.

Będziecie na nie czekać?