Kiedy ABH wypuszcza nową paletkę wiemy z daleka, że będzie to hit. I że nasze kieszenie po zakupach będą puste. Jednak kto z nas nie chciałby mieć tych świecidełek w swojej szafce? Mimo, że marka nie dalej jak miesiąc temu wypuściła paletkę NORVINA inspirowaną kolorami rodem z Disney’a, to nie przeszkodziło ABH w wypuszczeniu kolejnego mega hitu. Przedstawiamy Wam 14-kolorowy diamencik o nazwie SULTRY!

ZOBACZ TEŻ: KULTOWA AMERYKAŃSKA MARKA KOSMETYCZNA WCHODZI DO POLSKI!

Prezes marki ABH, Claudia Norvina Soare wyjaśniła, że SULTRY to inspiracja „przydymionego, metalicznego oka”. Dzięki kolorom, które znajdziemy w paletce można stworzyć przyciemniony makijaż oka, z bardzo efektownym błyskiem, dzięki aż 8 foliowym i błyszczącym cieniom.

Claudia zapewnia, że to nowy nurt w historii marki. Po raz pierwszy ABH nie proponuje swoim klientkom ciepłych brązów i czerwieni, zamieniając je na bardziej chłodne kolory. Cienie są w konsystencji kremowe i jak zawsze, mocno napigmentowane. Prezes ABH twierdzi, że potrzeby klientek się zmieniają, dlatego marka stawia na różnorodność.

ZOBACZ TEŻ: MASZ TYLKO TYLE CZASU, BY ZUŻYĆ ULUBIONE KOSMETYKI. PÓŹNIEJ MUSISZ JE WYRZUCIĆ

W paletce znajdziemy 14 kolorów: Birch, Bloom, Ember, Rose Quartz, Steam Punk, Pearl, Fresh, Noir, Slate, Cyborg, Dystopian, Teak, Twig and Cinder.

SULTRY trafi do sprzedaży już jutro, 25 września.

Przypominamy, że ABH jeszcze w tym roku trafi do Polskiej Sephory! Czekacie?