Podkłady do ciała nie są jeszcze tak popularne jak podkłady do twarzy. Dla niektórych malowanie nóg czy rąk jest rzeczą dość absurdalną, jednak w niektórych przypadkach są prawdziwym wybawieniem. Ukrywają niedoskonałości skóry, blizny, pajączki, wyrównują koloryt i nadają piękny, lekko opalony efekt. W portfolio marki KKW Beauty pojawiła się właśnie nowa linia, która robi ogromną furorę! Efekty możecie zobaczyć poniżej.

Kim Kardashian od 2011 roku choruje na łuszczycę i otwarcie mówi o swojej chorobie. Podkład do ciała, który właśnie pojawił się w kolekcji, gwiazda dedykuje głównie osobom borykającym się z problemami skóry. Wielokrotne deklaracje Kim na temat akceptacji swojej choroby i jednoczesne stworzenie produktu do ukrywania niedoskonałości skóry wywołało niemałe kontrowersje wśród fanów gwiazdy.

CHORUJE NA NIĄ PONAD MILION POLAKÓW. MIERZĄ SIĘ ZE STYGMATYZACJĄ I STEREOTYPAMI

Krytycy twierdzą, że zmusza to kobiety do kupowania większej ilości produktów i poświęcenia czasu na dopasowanie się do powszechnego kanonu urody. Faktem jest, że Kim Kardashian nie jest prekursorką podkładów do ciała, które istnieją już od dłuższego czasu.

W tej sprawie zabrało głos wiele osób, które chorują na łuszczycę lub borykają się z innymi chorobami skórnymi. Większość z nich twierdzi, że nawet samoakceptacja nie jest wstanie uchronić ich od ukrytych spojrzeń przypadkowych osób, a dzięki kamuflowaniu niedoskonałości po prostu nie rzucają się w oczy.

KKW Beauty Body Collection

Nowa linia do ciała KKW Beauty to podkład, puder i rozświetlacz. Podkład do ciała zapewnia długotrwałe zatuszowanie niedoskonałości skóry. Kremowa formuła i innowacyjne pigmenty wtapiają się w skórę nadając jej nieskazitelny wygląd. Unikalna, wodoodporna formuła wiąże się ze skórą, nie rozmazuje się, tworząc naturalne wykończenie. Zarówno podkład jak i pozostałe produkty z linii wyprzedały się w ekspresowym tempie. Ich koszt to: podkład 45 dolarów, puder 27$, a rozświetlacz 35$.