Jeśli jesteś fanką Ariany Grande oraz fanką kąpieli z pachnącymi kulami, twój dzień stanie się o niebo lepszy dzięki nowości marki Lush! Kula inspirowana teledyskiem Ariany Grande „God is a Woman” jest tak urocza, że nie da się przejść obok niej obojętnie.

Jack Constantine opublikował na Instagramie zdjęcie prototypu kuli. Co prawda napisał, że produkt wymaga dopracowania, ale obiecał, że już wkrótce pojawi się jego kolejna wersja. Na kulę składa się kilka wspaniałych odcieni, a wśród nich odcienie błękitu, zielonej mięty oraz lawendy. Po rozpłynięciu się w wodzie ma naśladować efekt, który na Arianie osiągnęła malarka ciała Alexa Meade.

ZOBACZ TEŻ: OMG! ZOBACZCIE, JAK WYGLĄDA ARIANA GRANDE BEZ KOŃSKIEGO OGONA! FANI SĄ ZAŁAMANI!

Fani są zafascynowani. Media społecznościowe aż kipią pozytywnymi opiniami.

To najlepsza rzecz, która wydarzyła się od premiery teledysku!

Według przedstawiciela marki wszystko zaczęło się od tweeta. Jedna z fanek marki przyznała, że kiedy korzysta z produktów Lush, czuje się jak prawdziwa bogini. To wtedy wykiełkował pomysł zainspirowania się gwiazdą, która zresztą sama odpowiedziała na relację marki.

Do tej pory marka nie ujawniła żadnych szczegółów, w tym nadchodzącej daty premiery, ale trzymamy kciuki, aby prototyp wkrótce zamienił się w produkt, który trafi na półki.

ZOBACZ TEŻ: ARIANA GRANDE W PLATYNOWYCH WŁOSACH PROMUJE NAJWIĘKSZY TREND TEGO SEZONU!

Kąpałybyście się?

Nowa kula do kąpieli Lush jest inspirowana Arianą Grande!