Wydawałoby się, że wszystko co naturalne i zwyczajne nie ma zupełnie szans na to, by podbić instagram. A jednak – nowa kampania #myrealselfseptember powoli, acz skutecznie zachęca kolejne kobiety do brania udziału w promowaniu prawdziwej i naturalnej twarzy.

ZOBACZ TEŻ: SARA BORUC POKAZAŁA, JAK WYGLĄDA BEZ MAKIJAŻU! NATURALNIE PIĘKNA? (FOTO)

Pionierką kampanii jest @niathelight, która jako pierwsza opublikowała post z hashtagiem #myrealselfseptember. Poprosiła o naturalne zdjęcia, bez makijażu, filtrów i bez interwencji Photoshopa. Na swoim instagramie zamieściła filmik z podpisem:

Czas na wyzwanie! Myślę, że Social Media przestrzeń pełna pięknych zdjęć, które pomagają nam się łatwo ukrywać za filtrami i z pomocą aplikacji zmieniają naszą wersję NAS SAMYCH. Zazwyczaj mocno ingerowałam w swoją urodę, zanim zamieściłam zdjęcie, ale teraz, gdy wchodzę na swój profil, ledwo poznaję siebie. Właśnie dlatego w tym miesiącu będę dzielić się z Wami swoimi naturalnymi zdjęciami, bez makijażu i interwencji narzędzi komputerowych. Bardzo zachęcam Cię, byś do mnie dołączyła pod hashtagiem #MyRealSelfSeptember. Z niecierpliwością czekam, by poznać Was wszystkie!

style=”overflow:hidden;”>

Post pojawił się zaledwie 5 dni temu, a kobiecie odpowiedziało już prawie 100 innych kobiet z całego świata.

ZOBACZ TEŻ: MAGDALENA CIELECKA PROMUJE NATURALNE PIĘKNO. POKAZAŁA SIĘ BEZ MAKIJAŻU

Serdecznie zachęcamy i Ciebie do wzięcia udziału w tej kampanii. Nie ma niczego piękniejszego niż naturalność! Do dzieła!

Nowa kampania #myrealselfseptember podbija instagram!