To, że rodzina Kardashian-Jenner przesuwa granicę absurdu w każdej możliwej sprawie to wręcz niedopowiedzenie. I chociaż jesteśmy w stanie przeżyć różne wybryki dorosłych sióstr, to wykorzystywanie własnych dzieci do promowania własnych kosmetyków czy produktów uważamy za grubą przesadę. Owszem, Kim Kardashian właśnie pomalowała usta swojej 5-latce na czerwono, by sprzedać więcej szminek od KKW Beauty.

ZOBACZ TEŻ: KIM KARDASHIAN UŻYWA 12-LETNIEGO PĘDZLA DO PODKŁADU! TWIERDZI ŻE JEST NIEZAWODNY

W tym momencie warto zapytać, jaki wiek na kosmetyki jest odpowiedni? Odpowiedź jest jedna: na pewno nie jest to 5-ty rok życia.

Widzieliśmy już North West w sesji dla Fendi, na wybiegu dla modelek i na dziwacznych zdjęciach na instagramie swojej Mamy. Jednak makijaż u 5-latki zdaje się być najbardziej szokującym z tych wszystkich rzeczy.

Tym bardziej, że jeśli przyjrzycie się bliżej, będzie Wam łatwiej dostrzec, że szminka jest IDEALNIE odrysowana. Więc makijaż był starannie zaplanowany, a wielce prawdopodobne jest, że dziewczynka oprócz matowej, trwałej szminki nosi też konturówkę.

ZOBACZ TEŻ: Blogerka plus size porównuje siebie do Kim Kardashian. Fani: Jesteś seksowniejsza od niej!

Kim podzieliła się zdjęciem w mediach społecznościowych. Od razu niemalże spotkała się z krytyką. Większość zwracała uwagę na to, że North jest zdecydowanie za mała na bycie “maskotką” promującą firmę Mamy, a idealnie odrysowanym ustom daleko jest do zabawy kosmetykami Mamy.

Czy Wy też kręcicie głową ze zdumienia widząc te zdjęcia?